Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Za co Polki cenią macierzyństwo?

Artykuł

Dlaczego Mama kocha być Mamą? Co jest takiego wyjątkowego w macierzyństwie? Czy jego trudy zostają wynagrodzone? To trudne pytania, na które właściwych odpowiedzi mogą udzielić tylko Mamy.

Polki cenia macierzynstwo
Autor: Materiały prasowe

Jako marka NUK przeprowadziliśmy akcję Kocham być Mamą, dzięki której zebraliśmy wyjątkowe historie, pokazujące, za co Polki kochają być Mamami.

Małe rzeczy cieszą najbardziej
A kto potrafi tego nauczyć, jak nie malutka istota – dziecko. Wcale nie jest trudno zatracić się w codziennym życiu, zawodowych priorytetach i ciągłej gonitwie po „więcej”. Skutkiem tego jest to, że nie cieszą nas już duże sukcesy, a co dopiero mówić o tych drobnostkach; codziennościach; rzeczach, które z pozoru nie mają znaczenia. Z pozoru… no właśnie. Tak naprawdę, pod tymi drobnostkami jest ukryty prawdziwy sens życia i właśnie Mamy uczą się tego od swoich Maluszków. Tego, że wystarczy spędzić ze sobą wspólną chwilę, by czarne chmury odeszły; że wystarczy spojrzenie Malucha, aby ta złość, która towarzyszy od rana z nieprzespanej nocy - odeszła w zapomnienie. Tylko i aż tyle. Tylko – bo ta malutka istota uczy cieszyć się z drobnostek i aż – bo dzięki tym drobnostkom zawsze na niebie świeci Słońce.

Najlepsza na świecie rzecz dla każdej Mamy
Wcale nie jest to noc bez pobudek czy też kubek ciepłej kawy, którą na spokojnie można dopić do końca. To te dwa słowa – Kocham Cię - wypowiedziane trochę nieskładnie przez ustka Maluszka. To ten uśmieszek, gdy oczka Dziecka wpatrują się w oczy Mamy. Właśnie te rzeczy są najlepsze na świecie dla każdej Mamy. Te drobne momenty potrafią pozytywnie nastroić na cały dzień, sprawiając że każdy z nich jest tym najlepszym i wyjątkowym.

Aż chce się żyć
I to nie byle jak, ale żyć tak naprawdę. Bycie Mamą daje ogromną siłę do tego, aby pokonywać trudy życia, przeciwności losu i niepowodzenia dnia. To wszystko dlatego, że obok nas jest ta mała istotka, nasz Maluch, kochane dziecko. Mamy w ramach akcji #KochamByćMamą przeprowadzonej przez markę NUK podkreśliły, że nie ma lepszego uczucia od tego, że wiesz, że dla tej jednej malutkiej istoty jest się jedną z najważniejszych osób. Właśnie to jest tym głównym motorem napędowym do tego, aby żyć na 100%.

#KochamByćMamą, bo…
Mamy kochają nimi być, bo macierzyństwo daje poczucie spełnienia, ogromne szczęście, a dzięki dzieciom każda kobieta chce być jeszcze lepszym człowiekiem i coraz lepszą wersją samej siebie. Inne, najczęściej pojawiające się odpowiedzi udzielane przez Mamy w ramach akcji, były następujące – dziecko uczy bezwarunkowej miłości, odkrywania świata na nowo, wybaczania, zrozumienia, wytrwałości i przekraczania własnych granic. Podsumowując, nie ma piękniejszej przygody niż macierzyństwo, a bycie Mamą to nieskończona talia kart, która dzień po dniu odsłania jedną z nich, pokazując nieznane dotąd rzeczy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat