Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

X-lander X-Cite wyróżniony przez rodziców!

Artykuł

Wózek X-lander X-Cite otrzymał wyróżnienie w kategorii „Nagroda Rodziców 2016” w 5. edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców.

X lander x cite wyrozniony
Autor: Materiały prasowe

Jest to nagroda tym cenniejsza, że przyznana przez samych rodziców, którzy mieli okazję przetestować wózek i poznać jego zalety.

Celem konkursu organizowanego przez portal zabawkowicz.pl jest wyłonienie najciekawszych zabawek i akcesoriów dla dzieci, biorąc pod uwagę ich wartość edukacyjną, jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Eksperckie jury konkursu wraz z dziećmi w praktyce sprawdza i ocenia walory produktów, a rekomendacja produktu w postaci wyróżnienia Nagrodą Rodziców to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.

X-lander X-Cite

Wyróżniony Nagrodą Rodziców 2016 wózek X-lander X-Cite z kolekcji 2016 to wózek przeznaczony dla aktywnych rodziców, a ze względu na swoją kompaktowość, doskonale sprawdza się w „miejskiej dżungli”.

Podstawową cechą X-Cite jest lekkość i niewielki rozmiar, które sprawiają, że podniesienie, przeniesienie wózka czy schowanie go w bagażniku samochodu nie sprawia żadnego problemu. W modelu zastosowano szereg funkcjonalnych rozwiązań, które podnoszą komfort korzystania z wózka i bezpieczeństwo dziecka. Dzięki wbudowanym w podnóżek diodom LED, nawet po zmroku wózek jest dobrze widoczny, a odwracana spacerówka daje rodzicom możliwość zdecydowania czy chcą obserwować dziecko podczas spaceru, czy wybierają opcję montażu przodem do kierunku jazdy, co pozwala dziecku na obserwowanie otaczającego go świata. Spacer w mieście to nie lada wyzwanie! Rodzice doceniają więc regulowany kosz zakupowy, który mieści wszelkie niezbędne akcesoria.

Marka X-lander kwestie bezpieczeństwa tratuje bezkompromisowo, dlatego producent wdrożył specjalne procedury z eksperckim nadzorem procesu projektowo-produkcyjnego, co potwierdza certyfikat TÜV, przyznawany przez międzynarodowy koncern TÜV Rheinland, który od ponad 150 lat prowadzi badania i certyfikację wyrobów w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności, użyteczności i wytrzymałości. Także zastosowane materiały i elementy skórzane są w pełni bezpieczne i wolne od szkodliwych substancji.

W nowej kolekcji wszystkie wózki mają koła z łożyskami, powiększoną gondolą i aluminiową ramę. Wyposażone zostały także w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, system Quick Release (umożliwiający szybkie zdejmowanie kół), moskitierę wbudowaną w podnóżek oraz funkcjonalne uchwyty do zawieszenia torby lub kubka. Każda spacerówka X-lander ma okienko w budce, które można zasłonić i ochronić dziecko przed mocnym słońcem.

Wszystkie wózki z nowej kolekcji X-lander objęte są 30 miesięczną gwarancją oraz nową usługą serwisową „Darmowy przegląd po roku”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat