Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Wypożyczenie mebli na event – co trzeba wiedzieć?

Artykuł

Masz pomysł na event, ale brakuje Ci odpowiedniego wyposażenia? Sprawdź, kiedy i gdzie warto wypożyczyć meble eventowe. Przekonaj się, że jest to najbardziej ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić wiele zasobów i zyskać korzyści – materialne oraz wizerunkowe. Podpowiadamy, co trzeba wiedzieć, rozpoczynając współpracę z profesjonalną wypożyczalnią mebli na eventy.

Wypozyczenie mebli event
Autor: Materiały zewnętrzne

Przemysł spotkań i wydarzeń wraca na znane tory. Trudno bowiem odtworzyć wirtualnie dreszcz emocji, towarzyszący wymianie wiedzy, myśli i opinii w kontaktach face to face, nawet z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Hybrydowe doświadczenia, oparte przede wszystkim na virtual reality (VR), augmented reality (AR) oraz artificial intelligence (AI), ugruntowały jednak swoją pozycję, stając się nieodzownym elementem różnego rodzaju eventów. Możesz uczynić technologię jednym z Twoich wyróżników. Nie zapominaj jednak o fundamentach, mocno osadzonych w rzeczywistości. Otoczenie, w którym Twój klient lub partner biznesowy zderza się z Twoją ofertą na targach, podczas konferencji lub spotkania branżowego może zaważyć na Waszej wspólnej przyszłości. Sprawdź zatem, jak zaprojektować przestrzeń wystawienniczą, na co zwrócić uwagę, decydując się na wynajem mebli na targi i co powinna zagwarantować profesjonalna wypożyczalnia mebli na eventy.

Czym jest event i jak zadbać o odpowiednią oprawę wydarzenia?

Event jest dogłębnie przemyślanym, precyzyjnie zaplanowanym i doskonale zorganizowanym wydarzeniem. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa sprecyzowanie celu oraz targetu, czyli konkretnej grupy odbiorców, dla których event będzie atrakcyjny. Obok know-how ogromne znaczenie ma odpowiednie wyposażenie. W zależności od rodzaju organizowanego eventu będziesz potrzebować designerskiej przestrzeni wystawienniczej, sali konferencyjnej, sceny z mównicą lub przyciągającego wzrok stoiska targowego, a do tego ergonomicznej i funkcjonalnej zabudowy, komfortowych, modułowych mebli oraz niezawodnego sprzętu elektronicznego. Przyglądając się branży MICE (z ang. meetings, incentive, conferences, events), zorientowanej na rynek biznesowy, łatwo wyróżnić podstawowe rodzaje eventów:

 • meetings – spotkania branżowe, szkolenia,
 • incentive – wyjazdy motywacyjne i integracyjne,
 • conferences – konferencje, seminaria,
 • events – wydarzenia specjalne, gale, uroczystości.

Każde z wymienionych powyżej wydarzeń wymaga odpowiedniej oprawy. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, decydując się na zlecenie zaprojektowania i wykonania systemów zabudowy wystawienniczej, konferencyjnej lub targowej oraz co może zagwarantować Ci wypożyczalnia mebli na imprezy.

Jak zaprojektować stoisko i wybrać meble na targi?

Szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego stoiska targowego? Zastanawiasz się, jakie ekspozytory i meble wystawiennicze sprawdzą się na stoisku targowym? Zanim przejdziemy do konkretów, warto zatrzymać się chwilę nad ideą wydarzenia oraz lokalizacją, aby z jednej strony zachować spójność firmowego stoiska z otoczeniem i marką, a z drugiej – znaleźć sposób na to, jak wyróżnić się na tle konkurencji. Kolejnym krokiem jest zaprojektowanie przyciągającej wzrok ekspozycji – bezpiecznej, ergonomicznej i wygodnej zarówno dla gości, obsługi, jak i organizatorów. Warto podzielić przestrzeń na przejrzyste strefy funkcjonalne, w tym ekspozycyjną, informacyjną, a także relaksacyjną, gdzie znajdą się eleganckie meble wypoczynkowe. Przydadzą się ścianki działowe, reklamowe, roll-upy, lady targowe, podświetlane regały i reklamy sufitowe. Zrób listę niezbędnych elementów wyposażenia, co znacznie ułatwi Ci rozmowę z wypożyczalnią mebli na targi. Możesz wypożyczyć:

 • lady i kubiki ekspozycyjne,
 • kanapy i fotele,
 • siedziska i pufy,
 • bary,
 • regały,
 • stoły cateringowe,
 • hokery i stoliki koktajlowe,
 • stoliki kawowe,
 • stoliki z krzesłami,
 • mównice,
 • sprzęt nagłośnieniowy,
 • niezbędne dodatki.

Najlepsze wypożyczalnie mebli na eventy oferują nie tylko designerskie meble egzotyczne, w stylu vintage, loftowym lub nowoczesnym. Z powodzeniem zaprojektują, zbudują i dostarczą kompletny system modułowej zabudowy – unikalną scenografię, która przyciągnie potencjalnych klientów i partnerów biznesowych do Twojego stoiska.

Co powinna zagwarantować profesjonalna wypożyczalnia mebli na eventy?

Projektując zabudowę stoiska targowego, warto zadbać o klimat, designerskie rozwiązania, wyróżnienie się. Stworzenie spójnej kompozycji, efektownej przestrzeni, podzielonej na wygodne sektory, wymaga jednak doświadczenia. Dlatego przyda Ci się wypożyczalnia mebli targowych. Współpraca z wyspecjalizowanym zespołem projektantów zapewnia nie tylko wyjątkowe efekty wizualne, ale również przekłada się na oszczędności i zyski Twojej firmy. Nie musisz kupować drogiego sprzętu na każde wydarzenie, aby wyróżnić się oryginalnością. Płacisz jedynie za czas użytkowania mebli targowych, a do tego możesz liczyć na indywidualny projekt, transport, montaż i demontaż stoiska. Dobra wypożyczalnia mebli na imprezy zapewni również inne elementy wyposażenia, w tym nagłośnienie i oświetlenie eventu, pozostawiając Ci więcej czasu na przygotowanie oferty i planów rozmów handlowych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat