Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wygraj bestsellerowe zabawki Fisher-Price®

Artykuł

Fisher-Price® przygotował wyjątkowy noworoczny konkurs dla wszystkich miłośników dobrej zabawy!

Zabawki Fisher-Price
Autor: Materiały prasowe

Do wygrania bestsellerowe zabawki marki, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego małego testera (i jego rodzica). Co zrobić, by zdobyć dla swojego maluszka taki wyjątkowy prezent?

Wystarczy wejść na fanpage Fisher-Price® na Facebooku https://www.facebook.com/FisherPricePolska i w komentarzu pod jednym z 5 konkursowych postów umieścić swoją odpowiedź na podane zadanie. Najciekawszy wpis pod danym postem zostanie nagrodzony wyjątkową zabawką! Do wygrania absolutne hity Fisher-Price® w polskojęzycznych wersjach: roztańczony robocik BeBo, Szczeniaczek Uczniaczek, Skuter Malucha, a także Przyrząd gimnastyczny 3 w 1 i nagroda niespodzianka, która zostanie ogłoszona w ostatnim poście konkursowym już 18 stycznia.
Konkurs trwa do 21.01.2016, więc warto się pospieszyć!

Nagrody

BeBo – tańcz i śpiewaj ze mną (DJX24) – 6-36 miesięcy

Ten sympatyczny robocik zaprasza dzieci i rodziców do wspólnego tańczenia, śpiewania, nagrywania różnych dźwięków i tworzenia piosenek! Podczas zabawy BeBo wesoło kołysze się na boki, zachęcając dziecko do ruchu i naśladowania. Robocik umożliwia nagranie wypowiedzianego zdania i przetwarza je na rytmiczną piosenkę, dzięki czemu maluszek naprawdę wchodzi w rolę małego artysty! Kolorowe światełka oraz edukacyjne wypowiedzi i piosenki inspirują dziecko do nauki cyferek, literek i kolorów. Zabawka śpiewa i mówi w języku polskim.

Skuter Malucha „Poziomy nauki” (DHN31) – 12 m+

Skuter Malucha „Ucz się i śmiej!” to kolejna propozycja, która zapewni maluszkowi aktywną i edukacyjną zabawę na wielu etapach jego rozwoju. Ta nowość dla małych amatorów dywanowych autostrad pomoże rozwinąć sprawność ruchową dziecka i zapewni świetną zabawę. Dzięki wesołym wypowiedziom i piosenkom interaktywny skuterek pomoże dziecku nauczyć się np. rozpoznawania kształtów i kolorów, liczb i literek, a ponadto stymuluje rozwój zręczności, zmysły oraz wspiera poczucie bezpieczeństwa. Technologia „Poziomy nauki” pozwala wybrać poziom zabawy odpowiedni dla rozwoju poznawczego dziecka. Zabawka śpiewa i mówi w języku polskim.

Przyrząd gimnastyczny 3 w 1 (CCB70) – 3 m+

Mata, która „rośnie” wraz z dzieckiem i zapewnia zabawę na trzy sposoby: na leżąco, na siedząco oraz na stojąco. Przyrząd zawiera 12 aktywizujących elementów i zabawek, w tym światełka oraz sympatyczne zwierzątka – żyrafkę i zebrę, które pełnią też funkcję rynienek do zabawy w toczenie piłeczek! Dziecko może samo uruchamiać krótkie melodyjki, ale istnieje także możliwość włączenia trybu długogrającego, w którym zabawka odtwarza muzykę przez 20 minut. Matę można tak przekształcić, aby w pozycji siedzącej rodzic mógł wraz z dzieckiem bawić się we wkładanie i wyjmowanie piłeczek do specjalnych kieszonek.

Szczeniaczek Uczniaczek „Poziomy nauki” – 6-36 miesięcy

To flagowa i kultowa zabawka z kolekcji edukacyjnej Fisher-Price® „Ucz się i śmiej!”. Najnowszy model sympatycznego pieska został wzbogacony o technologię „Poziomy nauki” – edukacyjne treści można dostosować do etapu rozwoju maluszka, dzięki czemu zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem! Każdy z trzech poziomów, w które wyposażony jest Szczeniaczek Uczniaczek – od Odkrywania, przez Zachęcanie, po Naśladowanie – pomaga dziecku uczyć się ważnych umiejętności, np. rozpoznawania części ciała, kształtów, kolorów, liczb i literek, a ponadto stymuluje rozwój zręczności, zmysły oraz wspiera poczucie bezpieczeństwa. Zabawka śpiewa i mówi po polsku i ma aż 6 interaktywnych punktów aktywacji.


Komentarze z odpowiedziami można publikować pod wszystkimi pięcioma postami do 21.01.2016 r. do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 31.01.2016 r. na fanpage’u Fisher-Price®.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat