Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wycieczka dookoła świata ze Scooby-Doo i jego przyjaciółmi!

Artykuł

Lato to idealny czas, by rozwiązywać kryminalne zagadki i demaskować zjawy!

Wycieczka dookola swiata scooby
Autor: Materiały prasowe

Już od 1 czerwca na antenie Boomeranga młodzi widzowie będą mogli przypomnieć sobie swoje ulubione odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” oraz obejrzeć filmy z młodymi detektywami w rolach głównych.

Strach ma wielkie oczy – wie o tym cała załoga biura detektywistycznego Scooby-Doo. Tytułowy bohater, mimo że sporych rozmiarów, nie należy do najodważniejszych. Podobnie jak jego najlepszy przyjaciel – Kudłaty. Tę dwójkę do działania może zachęcić jedynie obietnica prawdziwej uczty lub odrobina scooby chrupków. W wakacje na antenie Boomeranga będzie można oglądać najlepsze odcinki tego kultowego serialu, którego bohaterowie od pokoleń nie tracą na popularności. Już od 1 czerwca wakacyjne poranki będą pełne emocji i detektywistycznych zadań do wykonania. Dodatkowo od 22 czerwca codziennie o 10:00 Boomerang wyemituje także filmy z bohaterami kreskówki!

Premiera cyklu „Dookoła świata ze Scooby-Doo” w poniedziałek 1 czerwca o 9:00. Emisja codziennie o godzinie 9:00. Od 22 czerwca codziennie o 10:00 na antenie Boomeranga zostaną wyemitowane filmy o Scooby-Doo!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat