Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

"Wszechmrok" Abi Elphinstone

Artykuł

Pierwszą propozycją wydawnictwa, dedykowaną miłośnikom fantastycznych światów i mitologii, jest pierwszy tom nowej serii pt. Kroniki Nieodkrytych Królestw, czyli Wszechmrok.

Wszechmrok
Autor: Materiały prasowe

W krainie Szemrzący Brzask wybija długo oczekiwana północ. Wszyscy mieszkańcy z zapartym tchem oczekują na zdarzające się raz na pięćset lat wydarzenie – powstanie z popiołów feniksa, którego opieka zapewnia istnienie magii w Nieodkrytych Królestwach. Zamiast niego w powietrze wzbija się jednak ktoś inny – straszliwa harpia Morga, której celem jest zagarnięcie dla siebie magii wszystkich krain.

Jedynymi, którzy mogą powstrzymać Morgę, okazuje się para przyjaciół - marząca o wielkich przygodach jedenastoletnia Plamka i marudna mówiąca małpka Bartolomeo. Muszą się wybrać w niebezpieczny rejs do krainy Wszechmrok, aby powstrzymać harpię, zanim magia na dobre zniknie ze świata.

Wszechmrok to pełna magii i niezwykłych istot historia, która łączy elementy fantastyczne, mitologię i świat rzeczywisty. Pełna zwrotów akcji historia bez wątpienia wciągnie każdego czytelnika, a wartościowe przesłanie o sile przyjaźni i nadziei pozostanie w pamięci na długo.

Premiera „Wszechmrok” – 29 stycznia 2020 r.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat