Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

"WITAJ PTASZKU" Agnese Baruzzi, Gabriele Clima

Artykuł

Śliczna książka, która wspiera prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka!

Witaj ptaszku
Autor: Materiały prasowe

Przyroda opowiada piękne historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. To opowieść o gąsieniczce, która zmienia się w przepięknego motyla.

Pozwól dziecku dotknąć i poczuć świat natury, zajrzeć przez okienka i dziuple, odkryć niespodzianki kryjące się na każdej stronie.

AUTORZY:

Agnese Baruzzi – ilustratorka, absolwentka grafiki w Urbino, mieszka i pracuje w Bolonii. Córka typografa i bibliotekarza, od dziecka miłośniczka książek. Autorka ilustracji dziecięcych do książek wydawanych we Włoszech, Anglii, Japonii, Portugalii, Korei, USA, Francji. Współpracuje z agencjami i studiami graficznymi oraz prowadzi warsztaty dla dzieci w szkołach i bibliotekach.

Gabriele Clima - włoski pisarz i ilustrator, autor licznych książek dla dzieci w tym opowiadań, baśni, wierszy i rymowanek dla dzieci, książek do zabawy, książek edukacyjne. Współpracuje z wieloma wydawnictwami, w Polsce szczególną popularność zdobyła seria Przesuń paluszkiem jego autorstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat