Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wielki finał „Pory na przygodę!”

Artykuł

20 października w Cartoon Network fani „Pory na przygodę!” będą mogli obejrzeć wielki finał ich ulubionej kreskówki.

Wielki final pora na przygode
Autor: Materiały prasowe

W ramach 24-godzinnego maratonu pojawi się specjalny odcinek serialu zatytułowany „Razem ze mną w drogę idź”. Nad Krainą Ooo zawiśnie groźba wojny pomiędzy armią Królewny Balonowej i wojskami Gumbalda.

Cartoon Network zaprasza widzów „Pory na przygodę!” na 24–godzinny maraton serialu, w ramach którego pojawi się finałowy odcinek produkcji zatytułowany „Razem ze mną w drogę idź”. Kreskówka o losach przyrodnich braci Finna i Jake’a z Krainy Ooo, stworzona przez Pendletona Warda, szybko podbiła serca widzów i od lat zdobywa prestiżowe nagrody filmowe oraz pozytywne opinie krytyków.

Mieszkańców magicznego świata czeka teraz wielka próba. Królewna Balonowa, podczas pracy z sojusznikami nad planami bitewnymi, zorientuje się, że w namiocie dowództwa przebywa jeden ze szpiegów Gumbalda. Podejmie więc natychmiastową decyzję o zgromadzeniu wojsk i gotowości do ataku. Mimo próśb Marceliny, przywódczyni nie zrezygnuje z ryzykownego posunięcia. Finn zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec nadchodzącej wojnie.

Premierę finałowego odcinka „Pora na przygodę: Razem ze mną w drogę idź” w ramach 24-godzinnego maratonu widzowie będą mogli obejrzeć już w sobotę 20 października o godz. 9:40. Emisja również o godz. 13:10, 16:40, 21:00 i 23:40 oraz w niedzielę 21 października o 2:20, 3:10 i 8:45.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat