Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

"Wielka podróż dziadka Eustachego" Aleksandra i Daniel Mizielińscy

Artykuł

Pierwsza książka przygodowa w dorobku twórców „Map” i wielu innych edukacyjnych bestsellerów: pełen zwrotów akcji i sympatycznych postaci komiks bez słów dla najmłodszych.

Wielka podroz dziadka eustachego
Autor: Materiały prasowe

Ojej! To już jutro! Nie ma chwili do stracenia!
Gdy dziadek Eustachy odkrywa, że ma do wykonania niezwykle pilną misję, natychmiast zrzuca kapcie i rusza do akcji. Przed nim daleka podróż pełna przygód,
trudów i niebezpieczeństw. Czy uda mu się dotrzeć do celu na czas?

„Wielka podróż dziadka Eustachego” to komiks bez słów stworzony z myślą o najmłodszych. Dzięki obrazkowej formule dzieci mogą cieszyć się samodzielną lekturą, z łatwością śledząc przygody sympatycznych postaci. Proste, lecz zaskakujące perypetie, intrygujący ludzko-zwierzęcy świat i ciepłe rodzinne przesłanie sprawią, że mali czytelnicy błyskawicznie zanurzą się tę barwną opowieść i szybko oswoją się z poetyką komiksu.

Wybierzcie się w podróż z dziadkiem Eustachym – to jedyna szansa, by zobaczyć, jak wygląda nocleg w pszczelim hotelu, rejs w brzuchu suma i przejażdżka supernowoczesnym żabim samoskokiem!

Aleksandra i Daniel Mizielińscy (ur. 1982) – graficy, twórcy popularnych na całym świecie książek dla dzieci, projektanci fontów i gier. Specjalizują się w tworzeniu nowoczesnych, bogatych graficznie i informacyjnie książek edukacyjnych dla dzieci, które sami piszą, projektują i ilustrują. Do najpopularniejszych tytułów w ich dorobku należą „D.O.M.E.K.”, „Miasteczko Mamoko”, „Mapy”, „Pod ziemią, pod wodą”, „Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych” czy „Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu”. Laureaci licznych nagród i wyróżnień krajowych i zagranicznych, m.in. francuskiej Prix Sorcières i włoskiej Premio Andersen za „Mapy”. Dwukrotnie zdobyli prestiżowe międzynarodowe wyróżnienie BolognaRagazzi Award – za książkę „Co z Ciebie wyrośnie?” (2010) oraz za swój pierwszy komiks – „Którędy do Yellowstone” (2021). Ich książki zostały przetłumaczone na ponad 30 języków. Wiele z nich stało się międzynarodowymi bestsellerami.

Przedział wiekowy: 3+
ISBN 978-83-8150-224-5
Format: 22 x 22 cm
Oprawa: twarda
Objętość: 44 str.
Termin wydania: 7 lipca 2021
Cena: 34,90 zł (w tym 5% VAT)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat