Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Więcej pokarmu w naturalny sposób

Artykuł

Dzięki podwójnemu laktatorowi elektrycznemu Philips Avent z serii Comfort w wygodny sposób można uzyskać większą ilość pokarmu.

Wiecej pokarmu naturalny sposob
Autor: Materiały prasowe

Urządzenie pozwala zaoszczędzić czas i jest idealne dla mam, które często odciągają pokarm.

Bez wątpienia mleko mamy to najlepszy pokarm jaki możesz podać swojemu maluszkowi, dlatego przez sześć pierwszych miesięcy życia dziecka należy karmić je wyłącznie piersią. Jeśli jednak przeżywasz trudności związane z laktacją lub np. chcesz wrócić do pracy, pomyśl o odciąganiu pokarmu laktatorem i przedłuż karmienie naturalnym mlekiem mamy.

Dostępne są różne modele wygodnych laktatorów Philips Avent: laktator manualny z serii Natural z butelką lub pojemnikiem na pokarm, laktator elektryczny z serii Natural oraz podwójny laktator z serii Comfort SCF334/02, który umożliwia odciąganie większej ilości pokarmu w komfortowy sposób.

Podwójny laktator elektryczny

Podwójny laktator elektryczny jest idealny dla mam, które regularnie odciągają pokarm. Możesz zaoszczędzić czas, wygodnie odciągając pokarm z obu piersi na raz. Badania potwierdzają, że jednoczesne odciąganie pokarmu z obu piersi jest bardziej wydajne i może powodować szybsze wytwarzanie pokarmu.

Podobnie jak inne modele laktatorów Philips Avent, podwójny laktator elektryczny SCF334 umożliwia wygodne odciąganie pokarmu bez konieczności pochylania się do przodu. Dzięki wyjątkowej konstrukcji laktatora mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. Dodatkowo nakładka masująca z miękkimi płatkami daje wrażenie ciepła w kontakcie ze skórą i została zaprojektowana tak, by naśladować ssanie dziecka. Dzięki temu delikatnie wspomaga stymulowanie wypływu pokarmu.

Po włączeniu laktator automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, aby uruchomić wypływ mleka. Następnie możesz wybrać jedno z 3 ustawień odciągania - zgodnie ze swoimi preferencjami. Do laktatora dołączona jest poręczna torba podróżna.

Również czyszczenie urządzenia jest proste dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części. Twój pokarm nigdy nie zetknie się z rurką ani z podstawą. Wszystkie części, poza elektrycznymi, można myć w zmywarce.

Monitorowanie cyklu karmień

Dużym ułatwieniem dla wszystkich karmiących mam oprócz samego laktatora jest nowa, pierwsza tego rodzaju, medyczna aplikacja uGrow. Jest to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, w której możesz zapisywać wszystkie cenne informacje o swoim maluszku. Zapisywanie i monitorowanie np. cyklu karmienia pozwoli lepiej rozpoznać zachowania i potrzeby dziecka oraz zapewni odrobinę przewidywalności w nowej, chaotycznej rzeczywistości z maluszkiem. Kompletem informacji zgromadzonych w aplikacji uGrow warto podzielić się także na wizytach kontrolnych z pediatrą. W aplikacji znajdziesz też wiele sprawdzonych porad dotyczących karmienia piersią. Aplikacja uGrow jest dostępna do pobrania za darmo w polskiej wersji językowej.

Rekomendowane ceny laktatorów Philips Avent wynoszą:

Podwójny laktator elektroniczny SCF334/02 - 1 229 pln
Laktator elektroniczny SCF332/01 - 599 pln
Laktator manualny SCF330/20 - 219 pln
Laktator manualny Via SCF330/13 - 219 pln

Pamiętaj, że rejestrując się do programu ‘Moje dziecko i ja”, laktator Philips Avent możesz kupić z 40% zniżką w sklepie Philips.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat