Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wesoła Wioska

Artykuł

Witamy w Wesołej Wiosce! Pan gospodarz oprowadzi nas po zagrodzie i pokaże zwierzęta: krowę, konia i owieczkę. Uuuu! Pociąg pospieszny do Wesołej Wioski wjeżdża na peron 1.

Wesola wioska
Autor: Materiały prasowe

Blocki Mubi (3+) to Klocki konstrukcyjne stworzone specjalnie na najmłodszych dzieci (3+). Maluchy uwielbiają budować, łączyć elementy, tworzyć. W trakcie zabawy, w ich wyobraźni powstaje fantastyczny i ciekawy świat. Ten świat tworzymy wraz z nimi. Blocki Mubi to seria składająca się między innymi z takich zestawów jak: Wesoła Zagroda, Wesoły Pociąg, Wesoła farma, Ciuchcia, Mała Fabryka Mebli.

Solidne wykonanie, żywa kolorystyka i duża ilość elementów to gwarancja wspaniałej zabawy dla najmłodszych. Blocki Mubi zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami Mubi oraz klockami innych rozpoznawalnych marek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat