Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Warto podążać za marzeniami!

Artykuł

Premiera bajki „Grisù” w POLSAT JimJam!

Grisu
Autor: Materiały prasowe

Już 1 maja na antenie POLSAT JimJam odbędzie się premiera serii „Grisù”. Serial opowiada o odważnym, zabawnym i zdeterminowanym młodzieńcu, którego marzeniem jest zostanie strażakiem. Jest tylko jeden problem – jest smokiem. I choć Grisù zionie na razie tylko małymi iskierkami, jego tata widzi w nim prawdziwego ziejącego ogniem smoka… Gdy tylko Grisù widzi, że ktoś znajduje się w tarapatach, od razu leci mu na ratunek. Drzemie w nim poczucie obowiązku pomocy wszystkim będącym w potrzebie – tak jak w prawdziwym strażaku! Seria „Grisù” będzie emitowana w POLSAT JimJam już od 1 maja codziennie o 6:55, 11:35 i 20:25.

Grisù to energiczny smok, który marzy o zostaniu strażakiem. Podróżuje po całym świecie, aby wypełniać różne misje i pomagać ludziom, ponieważ, jak zawsze powtarza – „Strażacy nigdy się nie poddają!”. Mały smok wierzy, że któregoś dnia uda mu się dostać pracę w remizie i zostać prawdziwym strażakiem. Bohater nie poddaje się i podejmuje się wielu różnych prac – jako pasterz, kucharz, archeolog, pilot, a nawet marynarz. Grisù kocha pomagać wszystkim, którzy znajdują się w potrzebie i zawsze wkłada w to całe serce. Dzięki swojej energii i pomysłowości żadne wyzwania nie są mu straszne!

Dzięki przygodom Grisù najmłodsi widzowie mogą nauczyć się wytrwałości i nieustępliwości – bohater zawsze pozostaje wierny sobie i walczy, by podążać za swoimi celami i marzeniami. Mały smok pokazuje również, jak ważna jest inteligencja emocjonalna oraz samodyscyplina. Grisù czasem czuje się przytłoczony smutkiem, strachem lub złością, ale uczy się, jak radzić sobie z emocjami nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Daj się porwać przygodom tego uroczego małego bohatera, który poprzez swoje marzenie o zostaniu strażakiem uczy dzieci, że wszystko jest możliwe!

Czego „Grisù” uczy dzieci?

Rozwiązywania problemów: bajka podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście.

Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół.

Na spotkania z bohaterem serii „Grisù” zapraszamy od 1 maja codziennie o 6:55, 11:35 i 20:25 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat