Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uroczy królik-wampir powraca

Artykuł

Dobrze znany fanom Boomeranga Królikula już 3 września powróci na antenę stacji.

Uroczy krolik wampir
Autor: Materiały prasowe

Tym razem mały bohater o wielkich mocach stanie do walki z podstępnym duchem-porywaczem, a także podzieli się z widzami wspomnieniami ze swoich pirackich podbojów.

Kanał dzieciecy Boomerang zaprasza na premierowe odcinki drugiego sezonu serialu animowanego o wampirzym króliku imieniem Królikula. Tytułowy bohater, by wzmocnić swoje zdolności, pije sok z marchwi zamiast krwi i dzięki temu stawia czoła znacznie większym od siebie, groźnym bestiom. Wraz z przyjaciółmi – Haroldem, Niną oraz jej syjamskim kotem przeżywają niesamowite przygody i nie uginają się przed żadnym przeciwnikiem.

W jednym z nowych odcinków dojdzie do pojedynku z tajemniczym duchem, który w niewyjaśnionych okolicznościach pojmał i uwięził Chestera. Kiedy indziej mały bohater przeniesie się myślami do dalekiej przeszłości i będzie wspominał, jak wspólnie z legendarnym, dziewiętnastowiecznym korsarzem Jeanem Lafitte pokonali Brytyjczyków przy pomocy magicznego medalionu.

Nowe przygody bohaterów serialu „Królikula” widzowie będę mogli oglądać już od 3 września na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 15:45.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat