Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ułatwienie dla młodych mam

Artykuł

Generatory pary Philips potrafi ułatwić, a nawet zrewolucjonizować prasowanie.

Ultwienie mlode mamy
Autor: Materiały prasowe

Silny strumień pary, brak regulacji temperatury i ryzyka przypalenia umożliwiają osiągnięcie doskonałych efektów w krótszym czasie. Z generatorem pary nawet góra prania nie będzie Ci straszna!

Do tej pory prasowałaś, kiedy to było konieczne, ale przy małym dziecku lub wesołej gromadce przeraża Cię ta wielka sterta ubrań? Przecież ubranka dziecięce warto potraktować gorącą parą, a Ty i mąż też musicie jakoś wyglądać w pracy. Zdecyduj się na żelazko z generatorem pary i zapomnij o rosnących wyrzutach sumienia. Od teraz prasowanie pójdzie gładko, przyjemnie i szybko, a Ty będziesz mieć więcej czasu dla rodziny.

Silny wyrzut pary to podstawa

Dlaczego warto przestawić się na żelazko z generatorem pary? Przede wszystkim zapewnia ono silniejszy strumień pary niż żelazko tradycyjne, a wytwarzana pod ciśnieniem para, wnika głęboko we włókna i zmiękcza je, dzięki czemu łatwiej jest rozprasować zagniecenia. Wystarczy jeden ruch żelazkiem i ubranie, nawet to z grubszej tkaniny, jest już uprasowane. Dodatkowo generatory pary są niesamowicie lekkie, wygodne w obsłudze i przesuwają się gładko po tkaninie, zmniejszając obciążenie mięśni i nadgarstka. Minimalna waga sprawia również, że doskonale nadaje się do prasowania w pozycji pionowej.

Brak ryzyka przypalenia

Generatory pary Philips PerfectCare są też wyposażone w technologię OptimalTemp, która oznacza, że zawsze prasujesz z optymalną temperaturą i niczego nie przypalisz. Znasz sytuacje kiedy nagle zdzwoni telefon lub zapłacze dziecko i zapominasz o całym świecie, w tym prasowaniu? Teraz nie ma żadnego ryzyka dla Twoich ubrań. Żelazko możesz nawet zostawić włączone na ubraniu lub desce do prasowania bez żadnego ryzyka zniszczenia czy wybłyszczenia odzieży. Żelazko nie ma też pokrętła i nie trzeba już tracić czasu na wstępne sortowanie prania albo czekanie aż żelazko się nagrzeje lub ostygnie. Prasuj wszystkie ubrania jedne po drugich i nie marnuj czasu nad deską do prasowania!

Generator to urządzenie też dla Ciebie

Generator pary to w gruncie rzeczy proste w obsłudze urządzenie. Niech nie przeraża Cię też jego wielkość! To po prostu lekkie i wygodne żelazko, do którego nie wlewasz jednak wody, bo od tego jest osobny zbiornik połączony z żelazkiem przewodem parowym. Zresztą to też jest bardzo wygodne, bo zbiorniki mają większą pojemność niż żelazka tradycyjne, dzięki czemu nie trzeba go co chwilę uzupełniać. Wody wystarczy nawet na 2 godziny prasowania. Podstawę żelazka można postawić na desce, ale też na krześle obok lub nawet na podłodze. Na pewno poradzisz sobie z jego obsługą i docenisz prostotę prasowania!

Różne modele do wyboru

Jaki model generatora zatem wybrać? Na rynku są dostępne generatory z bardzo zaawansowanymi technologiami, np. czujnikiem DynamiQ, który automatycznie uwalnia i wyłącza parę podczas prasowania w generatorach pary PerfectCare Elite Plus, ale są też solidne rozwiązania dla osób, do których nowinki technologiczne nie przemawiają. U młodych rodziców świetnie sprawdzą się np. modele Philips PerfectCare Expert Plus, które nie będą aż tak dużym obciążeniem dla domowego budżetu, a usprawnią prasowanie dla całej rodziny na lata.

Rekomendowane ceny generatorów pary Philips wynoszą:

GC9682/80 - 2019,00 zł
GC9675/80 - 1 789,00 zł
GC9660/30 - 1 569,00 zł
GC8930/10 - 1 029,00 PLN
GC8942/20 - 1 119,00 PLN
GC8962/40 - 1 259,00 PLN

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat