Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ukradła dzieciom unikalny samochodzik zabawkę

Artykuł

Pewną kobietę skusiło w Wielkopolsce wykonane ręcznie dziecięce retro-autko. Wyprowadziła je więc z cudzego garażu.

Ukradla unikalny samochod
Autor: facebook/Fryderyk Król

Będący miłośnikiem zabytkowych pojazdów Fryderyk Król z Poznania aż trzy miesiące pracował nad wykonaniem dla swojej córeczki wyjątkowej mini pamiątko-zabawki. Inspiracją były samochody, które poruszały się po Stanach Zjednoczonych w latach 50. i 60. ubiegłego wieku. Autko miało cieszyć oczy potomstwa pana Króla, a w przyszłości zachwycać jego wnuki. Niestety uwieczniona na monitoringu kobieta w koszulce z napisem: „Meet me” pod osłoną nocy wtargnęła niedawno do garażu, w którym znajdowała się nietuzinkowa zabawka i przywłaszczyła ją sobie. Poszkodowana rodzina ma nadzieja, że z pomocą policji i Internautów, uda się namierzyć złodziejkę i odzyskać cenny samochodzik.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat