Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Udany początek macierzyństwa

Artykuł

Canpol babies, producent akcesoriów dla mam i dzieci, jako pierwszy odpowiedział na apel Wydziału Promocji Miasta Gniezna i postanowił wesprzeć rodziców pięcioraczków.

Udany poczatek macierzynstwa
Autor: Materiały prasowe

Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian otrzymali od Canpol babies akcesoria do karmienia, zabawki oraz smoczki uspakajające.

„Misją naszej firmy jest wspieranie mam w najważniejszej dla niej roli – bycia mamą. Wiemy, że pierwsze chwile to czas radości, spełnienia, ale także czas zmian i niepewności. Dlatego od 30 lat dostarczamy innowacyjne produkty, które pozwalają wspierać rodziców w nowej dla nich roli. Cieszymy się, że produkty naszej firmy mogą wpłynąć na udany początek macierzyństwa rodziców pięcioraczków z Gniezna. Wiemy, jak ważne w pierwszych miesiącach jest wsparcie, szczególnie wtedy, gdy na świat przychodzi nie jedno a aż piątka dzieci! Dlatego z wielką przyjemnością odpowiedzieliśmy na apel Wydziału Promocji Miasta Gniezna i przekazaliśmy niezbędne akcesoria potrzebne w rozwoju maluszków” – powiedziałaJustyna Bogucka-Kwella – Communication Manager firmy Canpol.

„Bardzo serdecznie dziękuję Pani Justynie Boguckiej-Kwella oraz Panu Radosławowi Królowi, z Canpol babies, którzy natychmiastowo i z życzliwością odpowiedzieli na zaproszenie do wsparcia rodziny. Dzięki ich staraniom do dzieci trafiły specjalnie dobrane produkty wspierające ich rozwój psychomotoryczny (zestawy sensoryczne). Oprócz rozwojowych zabawek, do rodziny trafiły również artykuły ułatwiające codzienną opiekę takie jak np. podgrzewacz do butelek, smoczki, czy suszarka do butelek – powiedziała Monika Malczewska z Wydziału Promocji Miasta Gniezna.

W wyprawce znalazły się m.in.: podgrzewacz do butelek, suszarka do butelek i akcesoriów, smoczki uspokajające i tasiemki, zabawki z serii Sensor Toys, gryzaki, grzechotki, okrycia kąpielowe, pojemniki i torebki na pokarm oraz wkładki laktacyjne.

Warto dodać, że poród pięcioraczków z Gniezna to ewenement na skalę światową!

Na początku marca jako pierwsza opuściła szpital Wiktoria, w połowie miesiąca dołączyli do niej Maksymilian i Laura. A we wtorek 30 marca do domu rodzice zabrali Anastazję i Klarę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat