Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ucz się razem z Chupim!

Artykuł

Polska premiera animacji „Chupi idzie do szkoły” już 3 grudnia w POLSAT JimJam!

Ucz sie chupi1
Autor: Materiały prasowe

Chupi jest w tym magicznym wieku, w którym dzieci doświadczają rzeczy po raz pierwszy. To czas, gdy zaczyna się jeździć na rowerze bez bocznych kółeczek, nawiązuje się pierwsze przyjaźnie i zaczyna się przygodę ze szkołą. To właśnie w tym miejscu Chupi poznaje kolegów i miło spędza czas. Chłopiec wraz z przyjaciółmi chce odkrywać, doświadczać i uczyć się jak najwięcej nowych rzeczy. Czy to w szkole, czy na boisku, bohater wraz z wesołą gromadką zdobywa wiedzę. Ucz się razem z Chupim! Na serial zapraszamy codziennie o 6:55 i 13:44 tylko w POLSAT JimJam!

W pierwszym odcinku zobaczymy jak Chupi i jego przyjaciele przeżywają pierwszy dzień szkoły po zakończeniu wakacji. Największym zmartwieniem chłopca będzie to, kto okaże się nowym nauczycielem. Czy będzie to dyrektor, który wszystkim wydaje się być surowy i wymagający? Przekonamy się już wkrótce! Innym razem dzieci zmierzą się z bardzo poważnym zadaniem – będą musiały wymyślić swój własny układ taneczny. Tym samym przekonają się, że proces tworzenia wcale nie jest prosty. Pani nauczycielka przekona ich jednak, że są kreatywni, dlatego z łatwością poradzą sobie z tym zadaniem. Gdy minie początkowy stres związany z koniecznością wystąpienia przed całą klasą, każdy zaprezentuje się z jak najlepszej strony.

Chupi wraz z kolegami z klasy uwielbiają spędzać czas na zabawach znanym wszystkim maluchom, np. jak przejść prosto po narysowanej kredą linii? Wspólnie z bohaterami mali widzowie nauczą się także, że zawsze należy sobie pomagać oraz, że każdy czasem popełnia błędy.

Serial animowany „Chupi idzie do szkoły” powstał na podstawie serii książek o przygodach małego chłopczyka. Twórcą postaci Chupiego – chłopca przypominającego wyglądem małego pingwinka – jest francuski ilustrator Thierry Courtin, który powołał go do życia, gdy sam został ojcem. Dzięki serii książeczek chciał przekazać swojemu synowi wiedzę o świecie i oswoić go z tematem szkoły. Historie te mogą stanowić również świetne wsparcie dla rodziców, którzy mają małe dzieci i chcą przybliżyć im różne tematy.

Na serial „Chupi idzie do szkoły” zapraszamy od 3 grudnia codziennie o 6:55 i 13:44 tylko w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat