Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

„Totalna Porażka: Przedszkolaki” – szalone przygody zwariowanych dzieciaków

Artykuł

Od 3 lutego na Cartoon Network widzowie będą mogli śledzić kolejne odcinki „Totalnej Porażki: Przedszkolaki”.

Totalna porazka przedszkolaki
Autor: Materiały prasowe

Serial przedstawia przygody zgranej paczki przyjaciół, która za wszelką cenę próbuje uwolnić się z przedszkola.

Przed widzami Cartoon Network kolejne przygody Owena, Izzy, Courtney, Duncana, Beth, Noah, Bridgette, Gwen, Leshawn, Harolda i Cody’iego. Tym razem widzowie zobaczą ich perypetie z czasów, kiedy bohaterowie są dziećmi. Przyjaciele znajdują się pod opieką Szefa Hatcheta w przedszkolu. Zgrana paczka cały czas wymyśla nowe, kreatywne sposoby, by przechytrzyć kadrę w placówce i się z niej uwolnić. Każdego dnia przeżywa dzięki temu kolejne, zwariowane historie.

W najnowszych odcinkach będzie można zobaczyć jeszcze więcej niewiarygodnych wydarzeń. Beth postanawia zniszczyć wszystkie zabawki, by przekonać Szefa do kupienia nowej, którą zobaczyła w reklamie. Potwór wymyślony przez Gwen niespodziewanie ożywa, a obcy z innej planety wcielają się we wszystkie przedszkolaki. Z kolei papierowa wróżka zrobiona z origami przekonuje Izzy, że udziela najlepszych rad na świecie, a dziewczynka postanawia to udowodnić swoim kolegom i koleżankom.

Premierowe odcinki „Totalnej Porażki: Przedszkolaki” na Cartoon Network od 3 lutego. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:15.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat