Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Totalna Porażka: Przedszkolaki

Artykuł

Już od 25 listopada na kanale Cartoon Network będzie można ponownie śledzić przygody zawodników „Totalnej Porażki”.

Totalna porazka przedszkolaki
Autor: Materiały prasowe

Uczestnicy szalonego reality show w nowej serii są dzieciakami, które z wieloma przygodami próbują zbiec z przedszkola.

Animowane reality show powraca do Cartoon Network! Owen, Izzy, Courtney, Duncan, Beth, Noah, Bridgette, Gwen, Leshawn, Harold, Cody oraz Jude w nowej odsłonie kreskówki są dziećmi! W „Totalnej Porażce: Przedszkolaki” maluchy usiłują wyzwolić się z przedszkola, przechytrzając jego pracowników oraz Szefa Hatcheta.
Serię otwiera odcinek o brawurowej próbie odzyskania piłki Owena, skonfiskowanej przez Szefa i tajnych przejściach przez otwory wentylacyjne. Kiedy indziej dzieciaki spotkają złowieszczego kurczaka z małego ZOO oraz staną do walki z kosmitami, którzy spróbują przejąć kontrolę nad światem. To tylko niektóre z niespodziewanych zwrotów akcji i zabawnych historii, na które mogą liczyć fani serii.

Premiera nowej kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już 25 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat