Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Termometr bezdotykowy niezbędny w domu i podróży

Artykuł

Czy zamiast termometru cieczowego lub klasycznego elektronicznego, warto kupić termometr bezdotykowy?

Termometr bezdotykowy dom podroz
Autor: Materiały prasowe

Jeśli zależy nam na dokładnym, szybkim i bezinwazyjnym pomiarze temperatury oraz praktycznych funkcjach, to zdecydowanie tak.

Gorączka oznaką infekcji

Dreszcze, złe samopoczucie, gorące czoło? To może być gorączka. Przyjmuje się, że prawidłowa temperatura ciała, w zależności od czasu i miejsca, w którym się ją mierzy, powinna wynosić około 36,6°C. Do 38°C to stan podgorączkowy, natomiast o gorączce mówimy, kiedy temperatura rośnie powyżej 38°C. Gorączka zazwyczaj pojawia się w wyniku rozwijającej się infekcji. Im szybciej ją zdiagnozujemy, tym lepiej, dlatego ważne jest posiadanie pod ręką małego urządzenia, jakim jest termometr.

Dla kogo termometr bezdotykowy?

Osoby, które cenią sobie wysoką jakość, bezpieczeństwo, komfort oraz funkcjonalność, a także rodziny z dziećmi, powinny rozważyć zakup termometru bezdotykowego. Urządzenie to jest droższe od tradycyjnych termometrów cieczowych, czy elektronicznych dotykowych, ale daje też więcej możliwości. Cena termometru bezdotykowego Intec HM 568-C w sklepie internetowym Zdrowiewmodzie.pl wynosi 85 zł i daje szereg korzyści wynikających z jego użytkowania.

Szybkość i dokładność pomiaru oraz higiena

Nieinwazyjny termometr na podczerwień Intec HM 568-C charakteryzuje się dokładnością pomiaru 0,1°C / 0,1°F, który trwa tylko 1 sekundę. Zapamiętuje 25 ostatnich pomiarów. Co ważne, mierzenia temperatury można dokonać nie mając kontaktu z ciałem, z odległości 3 cm od czoła, dzięki czemu urządzenia nie trzeba dezynfekować po każdorazowym użyciu. Takie właściwości termometru docenią szczególnie rodzice najmłodszych dzieci, dla których szybki i bezdotykowy pomiar temperatury, nawet podczas snu, będzie niezauważalny.

Nie tylko do mierzenia temperatury ciała

Dużą zaletą modelu HM 568-C jest wielofunkcyjność. Za jego pomocą zmierzymy także temperaturę cieczy i otoczenia. Doskonale sprawdzi się podczas pomiaru temperatury powietrza i wody w łazience przed kąpielą dziecka, czy wody w garnku lub mleka w butelce. Dzięki niskiej wadze, ergonomicznej formie oraz praktycznym zastosowaniom, termometr bezdotykowy to nie tylko podstawa domowej apteczki, ale również obowiązkowa część ekwipunku w podróży.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat