Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Szkolny autobus wysadził kilkulatkę nie tam, gdzie trzeba

Artykuł

Pewien opiekun przedszkolaków nie dopilnował, aby powierzona jego opiece 5-latka wysiadła w swojej miejscowości. Dziecko znalazło się w obcym sobie miejscu.

Szkolny autobus pomylka
Autor: freepik

Kilka dni temu w gminie Dębica Kaszubska w województwie kujawsko-pomorskim doszło do zdarzenia, o którym głośno teraz  w mediach. Wracająca  autobusem ze szkoły do domu 5-letnia dziewczynka została wysadzona na przystanku w nieznanej sobie miejscowości. Wynikło to z niedopatrzenia osoby, której zadaniem było zadbać o to, aby przedszkolaki z gminy Dębica Kaszubska wysiadały na przystankach, na których czeka na nich ktoś z rodziny. Zagubioną 5-latką zainteresowała się znajdująca się na przystanku kobieta. Po wykonaniu telefonu do przedszkola dziewczynki, odwiozła dziecko samochodem prosto do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat