Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Szkoła pożyczyła dzieciom laptopy. Trafiły do lombardu

Artykuł

Kilka lat pozbawienia wolności może grozić mieszkańcom województwa lubuskiego, którzy przywłaszczyli sobie szkolne laptopy, oddając je do lombardu.

Laptop lombard
Autor: freepik

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kożuchowie w województwie lubuskim wypożyczyła jakiś czas temu swoim uczniom ponad czterdzieści laptopów. Trzy z nich odnaleziono po jakimś czasie w lokalnych lombardach. Sprawą zainteresowała się policja po odebraniu zgłoszenia od przedstawiciela placówki edukacyjnej o tym, że uczniowie z wypożyczonymi od szkoły komputerami nie logują się na lekcje i nie ma z nimi kontaktu. Sprzęt zastawiony w lombardach udało się stróżom prawa odzyskać. Każda z rodzin, która pozbyła się z domu szkolnych laptopów, tłumaczyła swój postępek trudną sytuacją finansową. O wymiarze kary dla winnych przywłaszczenia cudzego mienia zadecyduje wymiar sprawiedliwości.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat