Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Moda

Szczotka, którą kochają najmłodsi

Artykuł

Większość dzieci nie lubi się czesać ze względu na dyskomfort jaki towarzyszy rozplątywaniu włosów.

Michel mercier kids
Autor: Materiały prasowe

W ten sposób jeden z najbardziej podstawowych zabiegów codziennej pielęgnacji zmienia się w udrękę zarówno dla smyka jak i dla rodzica. Jak udowodnił Michel Mercier odpowiednia szczotka może zmienić czesanie w zabawę i przyjemność dla dziecka. Tworząc wersję KIDS swojej kultowej szczotki zaproponował rodzicom kolorowe, skuteczne oraz profesjonalne rozwiązanie problemu splątanych dziecięcych włosów.

Pewnego dnia gdy Michel Mercier szczotkował włosy swojej córki ta zapytała go – „tato, skoro wynajdujesz tyle nowych produktów do dbania o włosy, jak to się dzieje, że czesanie dalej boli?”. Michel odpowiedział „wiesz co kochanie, to jest bardzo ciekawe pytanie. I myślę, że znajdę rozwiązanie tego problemu”. W ten sposób z dziecięcej ciekawości i talentu ojca zrodziła się jedna z najskuteczniejszych profesjonalnych szczotek na świecie.

W czym tkwi sekret innowacyjnego rozwiązania jakie Michel Mercier stworzył z myślą o swojej córce? W unikalnym, opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach. Ich lokalizacja na szczotce pozwala rozpraszać siłę nacisku wywieraną na włosy. Dzięki temu szczotka pozwala szybko i jednocześnie delikatnie rozczesać włosy pociechy zarówno na sucho jak i na mokro bez ich uszkadzania i wyrywania. Co więcej zaokrąglone końcówki w przyjemny sposób masują skórę głowy dziecka w trakcie czesania pomagając włosom rosnąć. Dzięki temu dziecko chętnie pozwala czesać swoje włosy znajdując w tym element zabawy oraz czasu spędzanego razem z rodzicem Szczotka wykonana w wygodnym dla małych rączek kształcie i atrakcyjnych kolorach zachęci malucha również do samodzielnej przygody z czesaniem.

Tak samo jak w przypadku klasycznej wersji szczotki dla dorosłych końcówki w wersji KIDS zostały bowiem dobrane odpowiednio do struktury włosa poprzez zastosowanie różnych ich elastyczności.

  • Szczotkę z żółtymi końcówkami marka przygotowała z myślą o cienkich i delikatnych włosach naszych smyków. Elastyczne i miękkie końcówki szczotki delikatnie rozczeszą wymagające szczególnej troski cienkie włosy.
  • Jeśli nasza pociecha posiada włosy normalne powinniśmy sięgnąć po szczotkę o końcówkach fioletowych. Średnio sztywne końcówki szybko uporają się z każdym splątaniem.
  • Sztywne i grube włosy z łatwością rozczeszemy niebieską wersją szczotki, której końcówki bez problemu przenikają przez gąszcz włosów pozwalając dotrzeć do nasady głowy i delikatnie rozczesać gąszcz pasm.

Sugerowana cena: 39,90 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat