Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Higiena

Szczoteczki dziecięce Step by Step Jordan

Artykuł

Marka Jordan rozpoczyna Nowy Rok z nową nagrodą – Jury XVIII edycji konkursu Superprodukt Mam Dziecko doceniło linię nowych szczoteczek dziecięcych Step by Step, przyznając jej zwycięstwo w kategorii Kosmetyki dla dzieci – akcesoria higieniczne.

Szczoteczki dziecięce
Autor: Materiały prasowe

Jury doceniło unikalny design, szeroką ofertę i zachęcanie maluchów do higieny jamy ustnej.

Celem plebiscytu Superprodukt Mam Dziecko jest przedstawienie czytelnikom miesięcznika „Magazyn dla Rodziców Mam dziecko” zarówno bogatej oferty artykułów służących do pielęgnacji, żywienia i wszechstronnego wspomagania rozwoju dzieci, jak też produktów przeznaczonych specjalnie dla kobiet w ciąży, karmiących mam i całej rodziny.

Specjalistyczna linia szczoteczek dziecięcych Step by Step, to linia która „rośnie” wraz dzieckiem dopasowując się do wieku i zmieniających potrzeb.

Przyzwyczajam się do szczotkowania - Szczoteczka Step 1: 0-2 lata ma małą główkę i miękkie włosie, które pozwalają czyścić już pierwsze, pojawiające się ząbki. Dostępna jest w mocnych, stymulujących kolorach, a kolorowe kropki na włosiu wskazują zalecaną ilość pasty.

Myję ząbki wystarczająco długo - Szczoteczka Step 2: 3-5 lat jest zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włókna zapewniają łatwe poruszanie szczoteczką wokoło zębów. Dostępna jest w kilku wersjach – z klepsydrą, która pozwala odmierzyć odpowiedni, wystarczająco długi czas poświęcony na umycie ząbków, ozdobnym uchwytem z przyssawką do przymocowania na lustrze, lub osłonką zabezpieczającą szczoteczkę w czasie wyjazdów i podróży.

Cel: dotrzeć wszędzie - Szczoteczka Step 3: 6-9 lat została zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci, u których pojawiają się pierwsze stałe zęby. Dłuższe włosie na końcu główki (tzw. magiczna końcówka) dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębamia dziąsłami. Wskaźnik na włosiu pozwala na odmierzenie potrzebnej ilości pasty. Szczoteczki dostępne są w wersji z uchwytem z przyssawką do zawieszenia lub osłonką podróżną.

Ceny szczoteczek: 8,49 PLN

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat