Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Supermoce pochodzące z warzyw

Artykuł

Królikula powraca na antenę Boomeranga. Uroczy królik-wampir po raz kolejny pokaże, że jedzenie warzyw jest niezwykle istotne!

Kolejne klopoty krolikuli
Autor: Materiały prasowe

Poznaj przygody wesołej paczki domowników i spędź kwietniowe popołudnia z swoimi ulubionymi bohaterami!

Królikula to mały, puchaty króliczek wysysający swoimi długimi zębami soki z warzyw. Każdy z nich daje mu inną supermoc. Słodki pupil zostaje znaleziony na strychu przez Ninę, która wraz z rodzicami przeprowadza się do nowego domu. Dziewczynka jednak nie wie, że królik dysponuje nadprzyrodzonymi mocami!
Królikula szybko zaprzyjaźnia się z pozostałymi domownikami: psem Haroldem oraz kotem Chesterem. Zwierzaki razem stawiają czoła wielu niebezpiecznym wyzwaniom. W specjalnym wyborze odcinków serialu mali widzowie dowiedzą się, jakie supermoce pochodzą z… jedzenia warzyw! Królikula pokaże między innymi, że buraki cukrowe wpływają na szybkość, a kabaczki powiększają łapki! Rozwiązana zostanie także tajemnica mocy pochodzących z ostrej papryczki chili…

Emisja serialu „Królikula” od poniedziałku 13 kwietnia codziennie o 16:00 na antenie Boomerang.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat