Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

"SUPERMIX. TERMOposiłki dla niemowląt" Desiree Peikert

Artykuł

Mądre i smaczne rozszerzanie diety maluszków

Supermix termoposilki dla niemowlat
Autor: Materiały prasowe

Wypróbuj ponad 50 przepisów - od pierwszego przecieru do wspólnych rodzinnych posiłków.

Przygotowanie pysznych i zdrowych posiłków nigdy nie było tak łatwe!

Smakowite przeciery ze zmiksowanych warzyw, dania z ziemniaków i mięsa zapewnią dziecku niezbędne wartości odżywcze już od pierwszych miesięcy jego życia. Dzięki urządzeniu Thermomix i opracowanemu przez autorkę czterostopniowemu planowi odżywania umiejętne włączanie pokarmów stałych do diety niemowląt stanie się nie tylko proste, lecz także przyjemne.

  • Wypróbuj ponad 50 przepisów – od pierwszego przecieru do wspólnych rodzinnych posiłków.
  • Dowiedz się, jakie produkty można włączać do diety w poszczególnych miesiącach życia dziecka.
  • Wyeliminuj alergeny, konserwanty i sztuczne dodatki – wystarczą ci świeże owoce, warzywa, trochę mięsa i oleju.
  • Zacznij przygotowywać zdrowe zbilansowane dania, dzięki którym zapewnisz dziecku prawidłowy rozwój.
  • Pozbądź się słoiczków z gotowymi daniami – sam decyduj o składnikach posiłku swojego maluszka!

Słowo od Autorki:
"Uważam, że wspaniale jest proponować dzieciom jak najszerszą paletę zdrowych produktów spożywczych. Istotną rolę odgrywa przy tym sezonowość oraz regionalne pochodzenie owoców i warzyw. Tą książką chciałabym zainspirować inne matki i zachęcić je do przygotowywania świeżych i zróżnicowanych posiłków dla ich pociech. Dzięki Thermomixowi® przepisy te bez trudu uda się wykonać nawet w trakcie bardzo pracowitych dni z naszymi maluchami."
Désirée Peikert

Désirée Peikert wychowała się w dużej rodzinie wśród piątki rodzeństwa. Większość dzieciństwa spędziła w Australii, Afryce i na Południowym Pacyfiku. Dzisiaj mieszka wraz z mężem, córką i całą gromadą zwierząt na wsi w Szlezwiku Holsztynie. Jako mama, która pracuje zawodowo, doskonale rozumie, jakim wyzwaniem jest codzienne gotowanie świeżych posiłków. Osiem lat temu w jej domu pojawił się Thermomix® – w następstwie czego przez wiele lat była przedstawicielką firmy i szefową oddziału. Poznała wiele rodzin o najróżniejszych potrzebach i przyzwyczajeniach. Pozwoliło jej to pogłębić wiedzę z zakresu odżywiania, którą potem przekazywała na licznych kursach, a od 2015 r. także na swoim blogu: www.a-matter-of-taste.de. Obecnie Désirée pracuje jako twórczyni przepisów kulinarnych oraz fotografka, m.in. dla magazynu „mein ZauberTopf”.

Premiera 13 marca 2019
Wydawnictwo Buchmann

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat