Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Straszny wizytator w szkole Gumballa

Artykuł

Fani „Niesamowitego świata Gumballa” już od 16 września będą mogli oglądać zupełnie nowe odcinki z przygodami ich ulubionych kreskówkowych bohaterów z Cartoon Network.

Straszny wizytator
Autor: Materiały prasowe

Tym razem uczniów szkoły w Elmore czeka spotkanie z pewnym wymagającym gościem.

Gimnazjum w Elmore przejdzie prawdziwą rewolucję! Świat uczniów tej niezwykłej szkoły wywróci się do góry nogami, gdy na miejsce przybędzie tajemniczy wizytator. Ten niespodziewany gość nie tylko doprowadzi dyrektora Browna do paniki, ale też spróbuje pozbyć się rysunkowych nawyków Gumballa, Darwina i ich szkolnych kolegów.

W nadchodzących odcinkach szóstego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” nie zabraknie też bezcennych rad tytułowego bohatera na temat storytellingu, bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Czy Molly, Bobert i inni słuchacze zastosują się do wskazówek sprytnego reprezentanta rodziny Wattersonów?
Premiera nowych przygód zabawnych kreskówkowych postaci już 16 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:45 tylko w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat