Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Steven Universe i dochodzenie na Księżycu

Artykuł

Kryształowe Klejnoty znowu w akcji! W nowych odcinkach piątego sezonu „Steven Universe” drużyna bohaterów zbada nietypową aktywność w pobliżu księżycowej bazy.

Steven universe dochodzenie ksiezyc
Autor: Materiały prasowe

Premiera już 18 listopada na kanale Cartoon Network.

„Steven Universe” przedstawia losy najmłodszego członka drużyny Kryształowych Klejnotów - władających magią, obrońców kosmosu. Choć Steven nie należy do najbardziej potężnych czy pewnych siebie bohaterów, wciąż stara się dotrzymać kroku Granatowi, Ametystowi i Perle w ich niezwykłych przygodach.

W nadchodzących odcinkach Steven zadba o bezpieczeństwo Ziemian! Gdy pewnego wieczoru Ronaldo poinformuje Stevena o tym, że zauważył nienaturalną aktywność na Księżycu, tytułowy bohater początkowo zlekceważy tę wiadomość. Wszystko dlatego, że odkąd Ronaldo został przydzielony do pilnowania nieba, nieustannie donosi o dziwnych obserwacjach. Jednak tym razem sytuacja będzie godna uwagi Stevena.

Premiera nowych odcinków piątego sezony „Steven Universe” już 18 listopada. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 21:15 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat