Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Higiena

Sonicare For Kids na Dzień Dziecka

Artykuł

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth™ pomaga szczotkować zęby dokładniej i dłużej.

Sonicare for kids dzien dziecka
Autor: Materiały prasowe

Dzięki interaktywnej aplikacji dzieci świetnie się bawią, a rodzice mają pewność wyrabiania u pociech dobrych nawyków mycia zębów. Spraw taki prezent sobie i dziecku na Dzień Dziecka.

Co roku chcesz, by prezent na Dzień Dziecka nie tylko wywołał u Twojej pociechy uśmiech, ale także niósł dodatkową wartość? Znów masz ten problem? Wybierz więc nową szczoteczkę Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth przeznaczoną dla dzieci w wieku 3-10 lat, która wywoła uśmiech, a następni sprawi, że będzie on zawsze biały i pełen zdrowych ząbków. Szczoteczka sprawia, że dzieci myjąc zęby, świetnie się przy tym bawią, przez to szczotkują je lepiej i dłużej oraz uczą się odpowiednich nawyków. Jak to możliwe?

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids współpracuje z interaktywną, bezpłatną aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Główną postacią aplikacji jest sympatyczny Sparkly, który pozostaje pod opieką dzieci, a nauczyciel szczotkowania stawia przed dziećmi wyzwania dotyczące dłuższego i lepszego szczotkowania. Za każdym razem, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwszy, a pomyślnie zakończona sesja szczotkowania jest nagradzana. Dodatkowo dzieci mogą odblokowywać akcesoria, aby Sparkly został spersonalizowany.

Aplikacja jest zsynchronizowana ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare For Kids, przez co pomaga dzieciom podczas zabawy dowiedzieć się więcej o higienie jamy ustnej. Monitor postępu w aplikacji w czasie rzeczywistym śledzi ogólną skuteczność, dzięki czemu rodzice mogą sprawdzić, jakie postępy robi ich pociecha.

Aplikacja to jednak nie wszystko. Szczoteczka Sonicare For Kids wykorzystuje innowacyjną technologię soniczną i wykonuje do 500 ruchów szczotkujących na sekundę, dzięki czemu dokładnie myje w nawet trudno dostępnych miejscach. Ta wyjątkowa szczoteczka soniczna jest o aż do 75% skuteczniejsza niż szczoteczki manualne, co w połączeniu z edukacyjną aplikacją i dłuższym czasem szczotkowana sprawia, że kolejne kontrolne wizyty u dentysty kończą się pomyślnie.

Szczoteczka posiada funkcje i programy przyjazne dla dziecka. Program delikatny jest dla młodszych, a program regularny dla starszych dzieci. Wbudowany zegar KidTimer wskazuje prawidłowy, 2 minutowy czas mycia, zalecany przez dentystów. Radosne melodyjki KidPacer sygnalizują czas zmiany miejsca szczotkowania, aby wszystkie zęby zostały umyte. Dzieci są dodatkowo zaangażowane przez atrakcyjne, wymienne naklejki na rączkę szczoteczki.

Co mówią o szczoteczce rodzice, którzy już ją kupili swojemu dziecku? - Jeśli, słysząc o tej najnowszej szczoteczce, zastanawiałam się, jakie to ważne zadanie miałaby spełniać aplikacja współgrająca ze szczoteczką, teraz nie mam wątpliwości, że świetnie uzupełnia ona tą rewelacyjną i skuteczną szczoteczkę. Każdy rodzic energicznego 3-latka wie, jakie to wyzwanie przekonać dziecko do mycia zębów, a co dopiero do dokładnego mycia zębów przez 2 minuty. Postać z aplikacji, Sparkly, towarzyszy dziecku przy myciu zębów i w ten sposób zachęca je do tej rutyny w bardzo ciekawy sposób – opowiada mama 3-letniej córeczki. Inna mama dodaje: - System nagród w aplikacji sprawia, że córeczka sama biegnie myć zęby, aby otrzymać nowy dodatek dla jej wirtualnego stworzonka. Mama Zuzi chwali z kolei rezultaty działania szczoteczki: - Jest zauważalne u niej to, że zniknął biały nalot na ząbkach, który miała podczas mycia manualną szczoteczką, którą jednak nigdy nie umyjemy ząbków dziecka dokładnie.

Wybierając szczoteczkę Sonicare For Kids, pomagasz dziecku prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i dajesz mu szansę na zdrowe zęby i piękny uśmiech. A jeśli chcesz sprawić dziecku dodatkowy prezent, zarejestruj zakupioną szczoteczkę Sonicare For Kids na www.philips.pl/welcome i odbierz maskotkę Sparkly w prezencie! Promocja potrwa do 31 grudnia 2016 r. lub do wyczerpania nagród.
Rekomendowana cena szczoteczki Philips Sonicare for Kids HX6322/04 wynosi 269 pln.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.9/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat