Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Higiena

Sonicare For Kids - Dobre nawyki od dziecka

Artykuł

Nowa szczoteczka Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth™ współpracuje z interaktywną aplikacją, która pomaga najmłodszym lepiej i dłużej szczotkować zęby.

Sonicare for kids
Autor: Materiały prasowe

Dzieci świetnie się bawią, ucząc się przy tym dobrych nawyków mycia zębów, które zapamiętają na całe życie.

Nie wszystkie dzieci lubią szczotkować zęby, a już na pewno większość nie poświęca tej czynności należytego czasu. Jak przekonać dziecko do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów? Jak sprawić, aby mycie zębów nie było przykrym obowiązkiem, ale miłą zabawą? Wypróbuj nową szczoteczkę Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth™, która współpracuje z interaktywną, bezpłatną aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla dzieci.

‘Szczoteczka Sonicare For Kids jest aż o 75% skuteczniejsza niż manualne szczoteczki.’

Innowacyjna technologia soniczna Philips Sonicare to 500 ruchów szczotkujących na sekundę, zapewniających dynamiczną akcję czyszczącą. Szczoteczka Philips Sonicare for Kids dokładnie myje nawet w trudno dostępnych miejscach.

Szczoteczka posiada funkcje i programy przyjazne dla dziecka. Program delikatny jest dla młodszych, a program regularny dla starszych dzieci. Wbudowany zegar KidTimer wskazuje prawidłowy, 2 minutowy czas mycia, zalecany przez dentystów. Radosne melodyjki KidPacer sygnalizują czas zmiany miejsca szczotkowania, aby wszystkie zęby zostały umyte. Atrakcyjne, wymienne naklejki na rączkę szczoteczki angażują dzieci.

‘Interaktywna szczoteczka z edukacyjną aplikacją to lepsze szczotkowanie i więcej zabawy!’

Dla Twojej pociechy nowa szczoteczka i aplikacja Philips Sonicare For Kids oznacza całkiem nowy wymiar mycia zębów. Interaktywna, bezpłatna aplikacja sprawia, że mycie zębów staje się po prostu dobrą zabawą.

Główną postacią aplikacji jest sympatyczny Sparkly, który naprawdę lubi mieć czyste zęby. Sparkly pozostaje pod opieką dzieci, a nauczyciel szczotkowania stawia przed dziećmi wyzwania dotyczące dłuższego i lepszego szczotkowania. Za każdym razem, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwszy, a każda pomyślnie zakończona sesja szczotkowania jest nagradzana. Dzieci mogą odblokowywać akcesoria, aby Sparkly został spersonalizowany.

‘98% rodziców potwierdza, że dzieci szczotkują zęby dłużej i lepiej*.’

Aplikacja jest synchronizowana ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare For Kids Twojego dziecka, dzięki czemu pomaga mu podczas zabawy dowiedzieć się więcej o higienie jamy ustnej. Nauczyciel szczotkowania stawia przed dziećmi wyzwania dotyczące dłuższego i lepszego szczotkowania. Każda sesja rozpoczyna się od wizualizacji z prawidłowymi technikami szczotkowania, a monitor postępu w aplikacji śledzi ogólną skuteczność. Dzieci uczą się poprzez zabawę, a rodzice mogą sprawdzić, jakie postępy robią ich pociechy. Dzięki szczoteczce Philips Sonicare For Kids z włączonym modułem Bluetooth™ zegar aplikacji Quadpacer śledzi sesje szczotkowania w czasie rzeczywistym. 98% ankietowanych rodziców potwierdza, że dzięki tej edukacyjnej i skutecznej szczoteczce ich pociechy można łatwiej namówić do dłuższego i dokładniejszego szczotkowania zębów.

‘Szczoteczka Philips Sonicare z edukacyjną aplikacją pomaga rodzicom kształtować dobre nawyki mycia zębów u dzieci.’

To wszystko sprawia, że szczotkowanie zębów staje się ciekawsze, a dzieci myją zęby lepiej i dłużej, świetnie się bawią, ucząc się prawidłowych technik czyszczenia zębów, które staną się zdrowymi nawykami na całe życie.

Wybierając szczoteczkę Sonicare For Kids, pomagasz dziecku prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i dajesz szansę na zdrowe zęby. Szczoteczka Philips Sonicare For Kids jest o aż do 75% skuteczniejsza niż manualne szczoteczki, co w połączeniu z edukacyjną aplikacją i dłuższym czasem szczotkowana sprawia, że kolejne kontrolne wizyty u dentystów skończą się pomyślnie.
Szczoteczka Philips Sonicare for Kids przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-10 lat.
Szczoteczka HX6322/04 jest dostępna od kwietnia w rekomendowanej cenie detalicznej 269 pln

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.5/5. Oceniono 2 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat