Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

SŁYNNY BOB BUDOWNICZY™ WRACA NA EKRANY

Artykuł

Chwytaj swój pas z narzędziami i dołącz do Boba Budowniczego™ i jego drużyny!

Bob Budowniczy
Autor: Materiały prasowe

Główny konstruktor Naprawkowa i Sprężynowa powraca do akcji na ekranie kanału MiniMini+, by ponownie motywować najmłodszych do kreatywnego działania poprzez nowe, ekscytujące przygody!

Bob Budowniczy™, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od ponad 16 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich konstrukcji. A teraz wraca na ekrany w nowej odsłonie! Bob przyjmuje do drużyny nowych członków i zaprasza swych fanów na jeszcze ciekawsze i bardziej ekscytujące przygody. Bohaterowie zyskali bardziej nowoczesny wygląd, ale wciąż przekazują najmłodszym jedne z najważniejszych, uniwersalnych wartości takie jak przyjaźń, pracowitość i wytrwałość. Przez fascynujące przygody udowadniają, że pozytywne myślenie i praca zespołowa pozwalają osiągnąć wszystko!

Bob jest głównym budowniczym Naprawkowa oraz Sprężynowa i nie boi się żadnego zadania. Pracując ze swoimi oddanymi pomocnikami – współpracowniczką Martą, praktykantem budowlanym Leo oraz drużyną maszyn, Bob zawsze z chęcią pomaga mieszkańcom. Ciężko pracuje, aby każdy zlecony mu projekt doprowadzić do końca. Pokazuje dzieciom, że nie ma rzeczy nie do wykonania i możemy osiągnąć wszystko, jeśli tylko odpowiednio się do tego przygotujemy.

Plac budowy Boba to dla dzieci prawdziwa inspiracja. Kibicując bohaterom w realizowaniu kolejnych zadań, najmłodsi pragną tworzyć swoje własne konstrukcje w ramach napędzanej wyobraźnią zabawy. Maluchy zaczynają poznawać prawa i zasady z rożnych dziedzin nauki: fizyki, matematyki, techniki, projektowania i sztuki. Historie przedstawiane w tej bajce to także lekcja prawdziwej przyjaźni i pewności siebie, bo przy Bobie członkowie jego drużyny oraz dzieci, które bajkę oglądają, nabierają wiary we własne umiejętności. Nie ma rzeczy niemożliwych! Bob Budowniczy™ motywuje wszystkich hasłem „Damy radę? Tak, damy radę!”.

Nowe odcinki można oglądać codziennie na kanale MiniMini+ o godz. 9:00 i 18:20.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat