Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Scrabble na Dzień Dziecka

Artykuł

Dzieci niecierpliwie czekają na swoje święto. Co wybrać, aby prezent był nie tylko rozwijający, ale gwarantował wspólną rodzinną rozrywkę?

Scrabble junior
Autor: Materiały prasowe

Scrabble Practice&Play oraz Scrabble Junior to dwie różne wersje kultowych Scrabble przeznaczone dla młodszych graczy (5-8+). Obie wersje polecane są dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę z grą, ale Scrabble Practice&Play dodatkowo poszerzy zasób angielskich słów. Świetnie rozwijają pamięć i są niezastąpione w pobudzaniu wyobraźni małych słowotwórców!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat