Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Scoobastyczne kino Boomeranga!

Artykuł

Tajemnicza spółka znowu przyprawi widzów o dreszczyk emocji! Scooby-Doo, Fred, Daphne, Velma i Kudłaty ponownie zmierzą się z niewyjaśnionymi zjawiskami.

Scoobastyczne kino boomeranga
Autor: Materiały prasowe

Już od 1 czerwca na kanale Boomerang widzowie będą mogli obejrzeć najbardziej scoobastyczne filmy animowane z psim detektywem w roli głównej.

Boomerang zaprasza miłośników zagadek do oglądania przygód Freda, Velmy, Daphne, Kudłatego oraz Scooby’ego. Ta niezwykła paczka przyjaciół słynie ze swojej dociekliwości i talentu do pakowania się w tarapaty. Kto tym razem ukryje się za maską strasznego potwora, który sieje postrach w okolicy?

Brygada detektywów zajmie się między innymi tajemnicą ukrytego skarbu, do którego można dotrzeć, korzystając z wyjątkowej mapy, a także stanie oko w oko z pirackim duchem i rozprawi się z morską bestią. To nie wszystko! Ekipa rezolutnych bohaterów nie cofnie się też przed upiorem, który straszy w starej operze oraz groźnym mechanicznym psem.

„Scoobastyczne kino Boomeranga!” można oglądać już od 1 czerwca kanale Boomerang. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 18:30.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat