Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Rzucił kubkiem w niemowlę

Artykuł

7-miesięczne dziecko z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala, po tym jak zostało uderzone ceramicznym kubkiem przez swojego ojca.

Rzucil kubkiem niemowlak
Autor: pixabay.com

Pełna emocji kłótnia pewnej pary z Iławy (województwo warmińsko-mazurskie) miała bardzo niemiłe konsekwencje dla znajdującego się w pobliżu niemowlaka płci męskiej. Rozgniewany 28-latek chwycił bowiem w pewnym momencie zatargu kubek i rzucił nim w stronę partnerki, która trzymała akurat na rękach 7-miesięcznego potomka. Naczynie uderzyło dziecko. Chłopczyka z ciężkimi obrażeniami głowy przewieziono do szpitala. Mama malucha zeznała początkowo, że kubek przypadkiem spadł z szafy na główkę jej potomka. Dopiero niedawno przyznała kuratorowi, że do uszczerbku na zdrowiu jej pociechy przyczynił się podczas kłótni ojciec dziecka. Mężczyzna trafił więc do aresztu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat