Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

RYCERZE I RABUSIE

Artykuł

"Uwielbiam spędzać czas z moimi dziewczynami, najlepiej na kreatywnych zabawach. Czytamy, gramy w gry, układamy puzzle, lepimy z modeliny, rysujemy...

Rycerze rabusie
Autor: Materiały prasowe

to znaczy najmłodsza głównie przeszkadza, ale wierzę, że niebawem dołączy. Ostatnio odkryłam gry Zu&Berry dla dzieciaków w różnym wieku, a i ja mam z nich frajdę. Ostatnio gramy w Rycerzy i Rabusiów i nawet nie muszę dawać Korni wygrywać Sama daje radę... pod warunkiem, że Tońka nie kradnie nam kart "

Anna Wendzikowska @aniawendzikowska

"Rozwijają percepcję wzrokową, uruchamiają zdolności poznawcze i usprawniają logiczne myślenie. Koniecznie zerknijcie też na inne produkty z tej serii. :) "

Joanna Anger i Anna Piszczek, blogerki prowadzące stronę parentingowo-kulinarną Alaantkoweblw.pl

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat