Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rozwiną kreatywność i wyobraźnię dziecka

Artykuł

Już od czwartku – 15 listopada – w sklepach sieci Lidl Polska pojawi się oferta zabawek drewnianych dla dzieci.

Zabawki drewniane
Autor: Materiały prasowe

Mogą być idealnym prezentem na Mikołajki – są nie tylko bezpieczne, ale również wspomagają kreatywność, zręczność oraz wyobraźnię przestrzenną dzieci. Na klientów czekać będzie szeroki wybór zabawek m.in. drewniana kolejka, klocki, lotnisko, lada sklepowa, a nawet kuchnia.

Z okazji zbliżających się Mikołajek sieć Lidl Polska przygotowała specjalną ofertę drewnianych zabawek marki własnej Playtive Junior. Artykuły posiadają znak FSC, który jest potwierdzeniem, że zabawki zostały wyprodukowane z drewna z lasów, w których prowadzona jest zrównoważona i odpowiedzialna gospodarka leśna. Jakość zabawek również została potwierdzona certyfikatami, ponieważ bezpieczeństwo najmłodszych jest najważniejsze. Zabawki drewniane pozytywnie wpływają na rozwój dzieci – wspomagają ich kreatywność, zręczność oraz wyobraźnię przestrzenną.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Na klientów czekać będzie szeroki wybór zabawek przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku, w atrakcyjnych i niskich cenach. Wyobraźnię przestrzenną oraz zręczność na pewno wspomogą wieloelementowe zestawy, które wymagają ich dobrego połączenia. W ofercie Lidl Polska klienci znajdą np. drewnianą kolejkę z 70 elementami w cenie 85 zł/1 opak. Zestaw składa się z przejazdu kolejowego, mostku, przystanku oraz samojezdnej lokomotywy na baterię. Maksymalna długość trasy, jaką można ułożyć, wynosi 420 cm. Sieć przygotowała również komplety dla dzieci lubiących inne środki lokomocji – samochody lub samoloty. W ofercie będzie można znaleźć drewnianą autostradę złożoną z 57 elementów z samojezdnym autobusem na baterie oraz efektami dźwiękowymi w cenie 85 zł/1 opak. Dla dzieci lubiących podniebne podróże przygotowano również drewniane lotnisko w cenie 49,99 zł/1 opak. Wszystkie drewniane zestawy Playtive Junior zawierające tory, ulice i pojazdy są ze sobą kompatybilne. Hitem cenowym oferty jest również drewniany domek dla lalek za 99 zł/1 opak., który składa się z 31 mebelków oraz 5 figurek. Istnieje również możliwość dokupienia 6 zestawów drewnianych mebelków lub lalek w cenie 24,99 zł/1 opak. W ofercie znajdą się również zabawki, które uatrakcyjnią dzieciom zabawę „w dom” lub „w sklep”. Rodzice będą mogli podarować im np. drewnianą kuchnię do zabawy w cenie 249 zł/1 opak. Kuchnia posiada bogaty zestaw akcesoriów m.in. fartuszek, ściereczkę, rękawicę czy patelnię. Ciekawą propozycją jest również drewniana lada sklepowa w cenie 199 zł/1 opak. z tablicą, markizą, półką, szufladami i przesuwanymi drzwiami. Zestawy przeznaczone są dla dzieci powyżej trzech lat.

W ofercie znajdą się również zabawki przeznaczone dla nieco młodszych dzieci np. drewniany rower lub koń na biegunach w cenie 99 zł/1 szt., dzięki którym dziecko będzie mogło trenować swój zmysł równowagi i zdolności motoryczne. Sklep oferuje również mniejsze zabawki jak drewnianą układankę w cenie 39,99 zł/1 opak., drewniane gospodarstwo w cenie 24,99/1 opak. czy zestaw drewnianych klocków z 80 elementami w cenie 39,99 zł/1 opak.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat