Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

Rozczytana oferta Lidla!

Artykuł

Zalety czytania można by wymieniać godzinami. Aby dodatkowo szerzyć nawyk czytania Lidl przygotował specjalną ofertę na książki dla dzieci i młodzieży.

Rozczytana oferta
Autor: Materiały prasowe

Już w poniedziałek, 16 września, w ofercie sieci pojawi się ponad 20 książek o samych topowych tytułach w promocyjnych cenach!

Przyzwyczaić się do czytania książek – to zbudować sobie schron przed większością przykrości życia codziennego – twierdził dramaturg William Somerset Maugham. Dziś czytanie to wciąż dla wielu rodzaj ucieczki w inny świat. Niezależnie od tego czy czytamy samemu, czy też dzieciom warto zapoznać się z najnowszą ofertą Lidla, w której znajdą się wszystkim dobrze znane, książkowe klasyki takie jak Bolek i Lolek czy Reksio. W propozycji znajdziemy także pozycje dla starszych dzieci – w młodzieżowej sekcji będzie to między innymi Kreatywny pamiętnik BFF czy też Nowe przygody Mikołajka.

Promocyjna obowiązuje we wszystkich sklepach Lidl od poniedziałku, 16 września, do wyczerpania zapasów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat