Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ricky Zoom

Artykuł

Poznaj odjazdowych mieszkańców miasteczka Wheelford!

Ricky zoom
Autor: Materiały prasowe

Premiera serialu „Ricky Zoom” oraz bloku „Bajki na kółkach” 23 sierpnia w POLSAT JimJam!

Mały czerwony motor Ricky Zoom i jego najlepsi przyjaciele, Loop, Scootio oraz DJ, pędzą wszystkim z pomocą, przeżywając przy tym masę wspaniałych przygód. Wyścigi po torze czy sztuczki w parku – każdy dzień jest przygodą i okazją do zdobycia nowego doświadczenia. Perypetie Ricky’ego i przyjaciół przyniosą wiele śmiechu, świetnej zabawy, a także dużo cennych lekcji. Jednocześnie z premierą serialu „Ricky Zoom” zaczynamy blok „Bajki na kółkach”, w ramach którego będzie można obejrzeć „Stacyjkowo” i „Rajdek – mała wyścigówka”. Na serię „Ricky Zoom” zapraszamy od 23 sierpnia codziennie o 7:00 i 19:00, a na blok tematyczny od 18:00 tylko w POLSAT JimJam.

Bohaterowie serii „Ricky Zoom” mieszkają w Wheelford, odjazdowym miasteczku stworzonym specjalnie z myślą o jednośladach. Mieszkańcy stanowią oddaną sobie społeczność i wspierają Ricky’ego na drodze do kariery pojazdu ratunkowego. Ricky i przyjaciele mogą być pewni, że otrzymają niezbędne wsparcie do codziennej nauki pewnej jazdy na dwóch kółkach, czy to od rodziców, czy od mechanika lub motocykla policyjnego. Pełna akcji i przygód seria pokazuje najmłodszym czym jest prawdziwa przyjaźń, wspierająca społeczność, a także na czym polega samodzielność.

W jednym z odcinków Helen chce zabrać Ricky’ego i Toot do kina. Chwilę przed wyjściem Toot gubi swoją ulubioną piłkę. Nigdzie nie może jej znaleźć, dlatego Ricky i przyjaciele postanawiają nie iść do kina, by w tym czasie pomóc koledze. Gdy poszukiwania kończą się sukcesem, okazuje się, że postanowiono opóźnić rozpoczęcie projekcji filmu – po to, żeby wszyscy bliscy mogli obejrzeć go wspólnie.

Inny odcinek opowiada o tym, jak Ricky zdobywa odznakę za dobry uczynek. Dzięki temu zakłada myjnię dla motorów, jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Doświadczony Maxwell, chcąc pomóc młodemu motorowi, daje mu różne rady i wskazówki, ale Ricky ignoruje jego instrukcje. Wszystko prowadzi do tego, że po wyjechaniu motory ślizgają się, przez co ulice Wheelford stają się niebezpieczne. Czy z pomocą przyjaciół Ricky zaradzi tej sytuacji?

Wraz z premierą bajki „Ricky Zoom” startuje blok „Bajki na kółkach”, w ramach którego oprócz przygód małego motoru i jego przyjaciół, widzowie będą mogli obejrzeć inne seriale, których bohaterami także są różne pojazdy. „Stacyjkowo” opowiada o trzech małych lokomotywach. Wilson tryska energią, chętnie się uczy i poznaje świat. Zadaniem Koko jest szybka jazda, a Bruno przewozi ciężkie ładunki. Wspólnie odkrywają, co jest w życiu najważniejsze, poznają siłę przyjaźni i przeżywają wspaniałe przygody. Z kolei „Rajdek – mała wyścigówka” to historia o żywiołowym samochodzie wyścigowym Formuły 1. Jego entuzjazm i bezgraniczna ciekawość często przysparzają mu kłopotów. Dla mechanika Krzycha zawsze jest numerem jeden, a ponadto jego najlepszym przyjacielem. Mimo że Rajdek nie jest zbyt doświadczonym samochodem, wygrał już kilka wyścigów i powoli uczy się, jak zostać prawdziwą gwiazdą Formuły 1.

Na blok „Bajki na kółkach” zapraszamy do POLSAT JimJam od 23 sierpnia. Ścigaj się z nami codziennie od 18:00!

Od 23 sierpnia zapraszamy na serial „Ricky Zoom” codziennie o 07:00 i 19:00, a na blok tematyczny „Bajki na kółkach” codziennie o 18:00 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat