Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Retro zabawki z drewna powracają

Artykuł

Już od czwartku, 14 listopada, w ofercie sklepów Lidl Polska będzie można znaleźć szeroką gamę zabawek wykonanych z drewna.

Retro zabawki
Autor: Materiały prasowe

Drewniana kuchnia, warsztat czy ponadczasowa kolejka z pewnością będą stanowiły idealne inspiracje prezentowe. Zabawki zostały stworzone tak, by dodatkowo pobudzać dziecięcą kreatywność – dzięki swojej prostocie i minimalizmowi dają dodatkowe pole do rozwoju wyobraźni.

W związku ze zbliżającym się okresem mikołajkowym oraz gwiazdkowym Lidl Polska wprowadza do sklepów nową ofertę wysokiej jakości drewnianych zabawek w niskiej, atrakcyjnej cenie. Wszyscy, którzy już wcześniej rozpoczęli świąteczne przygotowania, będą mogli znaleźć szereg prezentowych inspiracji dla najmłodszych. Starannie wyselekcjonowane zabawki wykonane z wysokiej klasy drewna naturalnego zapewnią dzieciom to, co najcenniejsze, czyli bezpieczną i rozwijającą zabawę. Wspólne spędzanie czasu oraz ponadczasowe zabawki przywrócą na pewno także wiele wspomnień wszystkim rodzicom, a także babciom i dziadkom, którzy sami mogli posiadać podobne za czasów swojego dzieciństwa.

Ekologiczna i bezpieczna zabawa

Niezwykle istotne jest, aby robiąc codzienne zakupy decydować się na produkty ze zrównoważonych źródeł i wysokojakościowych surowców. Lidl Polska daje taką możliwość, oferując artykuły dziecięce wykonane z drewna pozyskanego tylko z certyfikowanych lasów. Wszystkie produkty posiadają renomowane certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania – oznaczone symbolami GS i TÜV Rheinland oraz świadome pozyskiwanie surowca – oznaczone symbolem FSC. Zdecydowaną przewagą zabawek drewnianych nad ich plastikowymi zamiennikami jest fakt, że nie posiadają ostrych zakończeń oraz o wiele trudniej jest je połamać. Drewniane zabawki to również gwarancja wieloletniej trwałości – mogą przechodzić z rąk do rąk przez kolejne pokolenia, z czasem zwiększając swoją sentymentalną wartość.

Zestawy składające się z wielu elementów oraz proste wzory sprawiają, że zabawki te stają się idealnym polem do rozwoju kreatywności i wyobraźni przestrzennej. Lidl przygotował szeroki wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.6/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat