Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Restauracja przyjazna Bobasowi według społeczności Love&Care i bobini baby

Artykuł

W dobie rozkwitu i popularyzacji restauracji, coraz więcej rodziców pragnie ze swoimi pociechami uczestniczyć w przestrzeni publicznej i spędzać miłe, rodzinne chwile w lokalach gastronomicznych.

Restauracja przyjazna bobasowi
Autor: Materiały prasowe

Z tego powodu marka bobini baby w ramach kampanii "Love&Care" przygotowała konkurs! Jest on organizowany za pomocą portalu dla rodziców familie.pl.

Skąd pomysł na konkurs?

Wielu właścicieli  i pracowników restauracji zauważa potrzeby i oczekiwania, jaki posiadają maluszki oraz ich rodzice – w tym karmiące mamy. Te oczekiwania nie pozostają bez odzewu! Coraz więcej restauratorów wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i opiekunów  tworząc ku temu przyjemne i komfortowe miejsca, w których wraz z najmłodszymi można przyjemnie spędzić czas. Marka bobini baby w ramach kampanii edukacyjnej "Love&Care" pragnie jeszcze bardziej wypromować lokale przyjazne rodzicom oraz zaangażować opiekunów w tego typu działania.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie jest niezwykle proste. Należy wskazać lokal, który Waszym zdaniem zasługuje na miano „przyjaznego rodzicom i bobasowi” i w jak najciekawszy sposób uargumentować swój wybór, odpowiadając na pytanie: „Dlaczego właśnie wskazana  restauracja jest miejscem przyjaznym dla mam karmiących i rodziców dzieci do 1 roku życia?”


Jedynym warunkiem, jaki musi zostać spełniony, jest posiadanie przez wytypowany lokal własnej strony internetowej bądź fanpage na Facebooku.

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych przez komisję 10 najbardziej interesujących odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają nagrody       w postaci kompletu kosmetyków marki bobini baby dedykowanych najmłodszym.

W skład każdego zestawu wchodzą produkty takie jak:

1 x chusteczki nawilżane z witaminą E bobini baby

1 x proszek do prania ubranek kolor bobini baby

1x krem na każdą pogodę bobini baby

1 x lipidowy płyn do kąpieli bobini baby

1 x lipidowy szampon do mycia włosów bobini baby.

To jednak nie koniec atrakcji! Drugi etap konkursu będzie dotyczył wyróżnionych przez rodziców restauracji – każdy z wytypowanych lokali będzie miał okazję zawalczyć o zwycięstwo poprzez uargumentowanie, dlaczego to właśnie ich restauracja powinno otrzymać tytuł „Restauracji przyjaznej bobasowi wedługi społeczności Love&Care i bobini baby”. Dodatkowo dla 10 wyróżnionych przez komisję  miejsc przewidziano nagrody w postaci pakietu podkładów i chusteczek nawilżanych bobini baby, zaś na zwycięską restaurację czekać będzie nagroda główna – dwa profesjonalne krzesełka do karmienia!

Zgłoszenia możecie przesyłać za pomocą portalu familie.pl. Szczegóły akcji oraz regulamin znajdziecie na stronie kampanii Love&Care oraz familie.pl.

Czym jest Love&Care?

Kampania Love&Care marki bobini baby, jak sama nazwa wskazuje, promuje to co w rodzicielstwie najpiękniejsze – miłość, bliskość, troskę            i wspieranie rozwoju maleństwa od pierwszych chwil jego życia. „Kochaj”, „przytulaj”, „pomagaj”, „akceptuj” to tylko część z zasad, jakie są rozpowszechniane, zaszczepiane i pielęgnowanie w rodzicach poprzez wieloaspektowe działania kampanii. Kampania ma na swoim koncie wiele przedsięwzięć mających na celu promowanie wychowania w idei rodzicielstwa bliskości. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 2 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat