Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Punkty za szczepienia przy rekrutacji do przedszkoli

Artykuł

Trwa zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem premiującym szczepienia ochronne dzieci.

Punkty szczepienie przedszkole
Autor: pixabay.com

Jeżeli uzyskanych zostanie ponad 100 tysięcy podpisów zwolenników wprowadzenia dodatkowych punktów podczas rekrutacji do przedszkoli i żłobków za wyrażanie zgody na szczepienie dzieci przez ich opiekunów prawnych, obywatelski projekt ustawy ma szansę za jakiś czas trafić do Sejmu. Zbieranie podpisów odbywa się w ramach akcji: „Szczepimy, bo myślimy”. Inicjatorów tego projektu zaniepokoił jakiś czas temu gwałtowny wzrost liczby rodziców, będących przeciwnikami obowiązkowych szczepień. Popierający akcję uważają, że szczepienia są przede wszystkim wyrazem troski o zdrowie najmłodszych oraz że namawianie do nich mam i ojców dzieci nie jest wcale próbą ograniczania ich władzy rodzicielskiej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat