Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przyjęcie komunijne? To nie musi być męczące!

Artykuł

Maj od lat jest miesiącem komunii, to właśnie wtedy dzieci szykują się do przyjęcia drugiego sakramentu, dziewczynki wyczekują dnia, kiedy będą mogły założyć piękne wianki, a rodzice?

Przyjecie komunijne nie meczace
Autor: Materiały prasowe

Rodzice planują, organizują i stresują się wszystkim tym, co odbędzie się po mszy. Jak sprawić, aby ten dzień był równie przyjemny jak każda inna niedziela?

SKOMPLETUJ GARDEROBĘ WCZEŚNIEJ.

W tym okresie na ostatnią chwilę ciężko będzie dostać garnitur dla syna, albo wymarzony wianek dla córki. Nie zostawiaj niczego na moment przed wydarzeniem, jeśli będziesz mieć czasowy bufor, to nawet jeśli odwiedzisz trzy sklepy zamiast jednego, nie będzie to koniec świata i spokojnie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Nie zapominaj także o sobie. Zastanów się, w co się będziesz chciała ubrać i jakich dodatków potrzebujesz. Dzięki temu wyeliminujesz część porannych niespodzianek, na jakie mogłabyś natrafić jeszcze przed wyjściem z domu.

PAMIĘTAJ O PRIORYTETACH

Komunia jest wielkim wydarzeniem, szczególnie dla dziecięcej gwiazdy. Warto zastanowić się co jest tego dnia najważniejsze i na tym się skupić. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, jak dokładnie wyglądały zaproszenia, ale to jaka była atmosfera i kto się tego dnia spotkał już tak. Skup się mniej na rzeczach materialnych na rzecz spędzenia czasu z rodziną i pozwól sobie na przeżywanie tego dnia.

NIE BĄDŹ ZOSIĄ SAMOSIĄ

Nie musisz już od wtorku robić zakupów, piec ciast i gotować nocami, aby w niedzielę, od razu po powrocie z kościoła, na stole pojawił się wykwintny obiad, jak restauracji z gwiazdką Michelin. Dobrym rozwiązaniem będzie organizacja spotkania poza domem. Wybierz lokal z jedzeniem na wysokim poziomie i dobrze wyszkolonym personelem, który spełni wszystkie twoje prośby. Warto również zdecydować się na miejsce z ogrodem lub ładnie zaaranżowaną przestrzenią na zewnątrz. Dzięki temu zadowoleni będą zarówno dorośli, jak i najmłodsi uczestnicy wydarzenia, ponieważ będą mieli możliwość zabawy na zewnątrz.

Takim miejscem, które spełnia wszystkie warunki idealnej lokalizacji na rodzinne wydarzenie, jest Dwór Złotopolska Dolina, położony zaledwie 40 minut od centrum Warszawy. Rozpoczynając dzień wcześnie rano i przeżywając tyle emocji, będziesz sama sobie wdzięczna za możliwość powrotu do cichego, spokojnego domu, w którym nie trzeba sprzątać po imprezie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat