Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przyjaźń wygrywa!

Artykuł

Superkonkurs Tomka i Przyjaciół™ dla maluchów.

Przyjazn wygrywa600
Autor: Materiały prasowe

Tomek zaprasza wszystkich małych przyjaciół do zabawy! Na stronie internetowej MiniMini+ trwa superkonkurs „Tomka i Przyjaciół” celebrujący dziecięcą przyjaźń. Pod hasłem „Przyjaciele pełną parą” kultowa niebieska lokomotywka z filmowej serii „Tomek i Przyjaciele” uczy maluchy, jak ważne jest budowanie relacji z rówieśnikami i nagradza małych przyjaciół! Każdy mały miłośnik pociągów ma szansę wygrać fantastyczne nagrody dla siebie i swojego najlepszego towarzysza zabaw – bo przyjaźń jest tu nagradzana podwójnie!

Tomek i Przyjaciele™ to uwielbiana przez dzieci na całym świecie seria zabawek oraz filmów o przygodach sympatycznych pociągów. Główny bohater – tytułowa lokomotywka o imieniu Tomek – już od ponad 70 lat bawi i uczy maluchy na całym świecie, podkreślając wagę takich wartości jak wspólna praca, zaufanie czy przyjaźń. Najnowszy konkurs pod hasłem „Przyjaciele pełną parą” ma na celu motywowanie rodziców do rozmawiania z dziećmi o przyjaźni i jej różnych aspektach.

Przyjaźń niejedno ma imię

Do 29 kwietnia, poprzez stronę internetową www.miniminiplus.pl, rodzice mogą zachęcać dzieci do udziału w dwóch typach konkursów: codziennym i tygodniowym. Aby mieć szansę na wygraną w konkursie codziennym, należy odpowiedzieć na jedno z pojawiających się na stronie pytań. Jeśli mamy „chrapkę” na nagrodę tygodnia, naszym zadaniem będzie wykonanie specjalnej pracy kreatywnej, będącej odpowiedzią na temat tygodnia.

Każdy przyjaciel wygrywa!

W konkursie chodzi o przyjaźń, więc dziecko wygrywa nagrodę zarówno dla siebie, jak i dla swojego najlepszego przyjaciela. A jest o co walczyć! Codziennie wygrać można megapaki Tomka, czyli fantastyczne zestawy zawierające dużą lokomotywkę, kolejowy zestaw „Przygoda w dżungli”, grę, plecak Tomka, książeczki oraz magazyn „Tomek i Przyjaciele”! Nagrodami tygodnia są natomiast rowerki z serii „Tomek i Przyjaciele”.
Wszystkie nagrody są podwójne!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów i zasad udziału znajdują się na stronie http://www.miniminiplus.pl/minisite/tomek-i-przyjaciele-przyjazn-wygrywa/.
Świat Tomka i Przyjaciół to pełna przygód i humoru kraina, dzięki której dzieci mogą wymyślać własne, niesamowite przygody i przeżywać je wspólnie z przyjaciółmi i ukochanymi lokomotywkami. Pracowitość, uprzejmość i przyjaźń to główne wartości, których uczą bohaterowie słynnej bajki. Poprzez konkurs rodzice mają szansę wspierać tę naukę, inspirując swoje dzieci do refleksji na temat przyjaźni oraz zaszczepiając w nich radość z dzielenia się z najbliższymi. Zapraszamy do udziału!

Baw się razem z lokomotywkami „Tomek i Przyjaciele”

Wśród zabawek z ukochaną lokomotywką znajdziemy trzy serie, które są dostosowane do różnych etapów rozwoju dziecka. Najmłodszym dedykowana jest seria produktów My first Thomas™, której specjalnie zaprojektowane lokomotywki i zestawy dostosowane są do wielkości małych rączek oraz umiejętności maluszków. Dla starszych dzieci przeznaczona jest seria Tomek i Przyjaciele Take-n-Play™, czyli kolekcja metalowych pojazdów o niewielkich rozmiarach z magnesami do łączenia oraz system poręcznych, składanych torów, które można łatwo ze sobą zabrać na spacer czy wizytę u babci. Tory można łączyć ze sobą, więc warto zebrać całą kolekcję. Starszakom dedykowana jest kolekcja Tomek i Przyjaciele Trackmaster™. Lokomotywki z napędem samodzielnie potrafią przemierzać kolejowe trasy, które maluchy mogą budować ze specjalnych zestawów torów i akcesoriów, tworząc wspaniałą, realistyczną wyspę Sodor. Lokomotywy i zestawy Tomek i Przyjaciele zapraszają dzieci do kreatywnej, radosnej i rozwijającej zabawy, podczas której wyobraźnia może mknąć w kierunku coraz to nowych przygód!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat