Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

Przygodnik 2018/ 2019. 365 w poszukiwaniu zwierząt z Nelą

Artykuł

Nela Mała Reporterka podróżuje po świecie już od siedmiu lat.

Przygodnik20182019
Autor: Materiały prasowe

W tym czasie zdążyła odwiedzić pięć kontynentów i zabrać swoich czytelników w podróże po tak odległych krajach jak Tajlandia, Grenlandia czy Papua Nowa Gwinea. Na szlaku zawsze spotyka nowe gatunki zwierząt, które teraz mogą towarzyszyć wszystkim dzieciom podczas całego roku szkolnego.

„Przygodnik 2018/ 2019. 365 w poszukiwaniu zwierząt z Nelą” to już czwarta edycja kalendarza szkolnego stworzonego z myślą o uczniach szkół podstawowych. Każdy miesiąc w Przygodniku, to nowa przygoda podczas której, niczym profesjonalni badacze, ruszymy w poszukiwanie najbardziej interesujących zwierząt. Poznamy ich zwyczaje, dowiemy się więcej o ich pochodzeniu, a także o tym czym różnią się dorosłe osobniki od ich dzieci.

W kalendarzu znajdziemy wiele ciekawych świąt . Dowiemy się, kiedy rozpoczyna się Chiński Nowy Rok, którego dnia swoje święto obchodzą cukiernicy, a nawet jakie dzikie zwierzęta obchodzą własne uroczystości! Przygodnik uzupełnia czytelny Plan Lekcji, kreatywne zadania oraz zestaw naklejek, dzięki którym możemy zaznaczać najważniejsze daty.

Kompaktowy format, miękka oprawa oraz niewielka waga ułatwiają transport Przygodnika, a dzięki zakładce, wykonanej ze wstążki dzieci łatwo orientują się w poszukiwaniach bieżących dat. To niezbędny towarzysz codziennych zajęć każdego dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat