Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Przez koronawirusa kobiety zamieniły się dziećmi

Artykuł

Na prośbę lekarzy pewna hinduska mama zgodziła się na jakiś czas zostawić swojego potomka u innej rodziny. Powodem był koronawirus.

Zamiana dzieci indie koronawirus
Autor: pixabay.com

W indyjskim stanie Sikkim miała miejsce niedawno niecodzienna sytuacja. Gdy u 2-letniego synka pewnej Hinduski zdiagnozowano w szpitalu koronawirusa, medycy zaproponowali kobiecie,  której wynik testu był ujemny, aby przystała na tymczasową wymianę dziecka z inną rodziną. W skutek nietypowej propozycji, chory 2-latek trafił do pewnej rodziny, u której rozpoznano covid-19, a jego zdrowa mama przyjęła pod opiekę 6-letniego chłopca, który mimo zakażonych rodziców, nie zapadł na koronawirusa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat