Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podaruj 1%

Przekaz swój 1% na Nelę

Artykuł

Na rachunku bankowym Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia funkcjonuje subkonto 3,5 letniej Neli Wolskiej, pod hasłem "CZEKOLADKA".

Nela urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Ponadto zdiagnozowano u niej pęcherz neurogenny, dlatego potrzebuje specjalistycznej opieki oraz rehabilitacji.

Dzięki ćwiczeniom, do tej pory, nauczyła się raczkować oraz wstawać i chodzić, trzymając się różnych przedmiotów. Dzięki funduszom, zgromadzonym na subkoncie, w lutym ubiegłego roku przeszła operację końsko-szpotawej strópki, a w paździeniku korektę zeza na lewym oczku.

Jednak to nie koniec! Dalej walczymi o pierwszy samodzielny kroczek naszej księżniczki, dlatego zwracamy się do wszystkich, którzy w tym roku rozliczają pity, aby przekazali swój 1% na naszą Nelkę :)

DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA
KRS: 0000050135
Z dopiskiem: CZEKOLADKA

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat