Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przedszkolne dramy w nowym sezonie „Totalna Porażka: Przedszkolaki”

Artykuł

13 września na kanale Cartoon Network odbędzie się premiera 2. sezonu kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki”.

Total dramarama
Autor: Materiały prasowe

Długo wyczekiwane odcinki pokażą nowe perypetie bohaterów oryginalnego serialu, ale w wieku przedszkolnym. Emisja przewrotnej i zabawnej animacji od 13 września o godz. 15:20.

Można by się spodziewać, że w przedszkolu pełnym dzieci, które kiedyś zostaną gwiazdami reality show, właśnie te postaci będą powodować największe zamieszanie. Jednak nowy sezon kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” udowodni, że przedszkolny opiekun może wprowadzić równie duży zamęt! Norbert Hatchet postanowi zrealizować niespełnione marzenie i wstąpić do muzycznego zespołu. Wróci też do ulubionej gry komputerowej, ale wykorzysta kod ułatwiający jej przejście.

Wszystko to spowoduje niezły bałagan, a poradzić sobie z nim mogą tylko przedszkolaki! Główni bohaterowie „Totalnej Porażki: Przedszkolaki” to ekipa dzieciaków o różnych charakterach i wyjątkowych temperamentach, jak poczciwy, zawsze przyjazny Owen i rezolutna Courtney, która jest pupilką nauczycieli i uwielbia być liderką. Ich przygód nie zabraknie w premierowym 2.sezonie serialu.

Premiera 2. sezonu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już w poniedziałek 13 września o 15:20 w Cartoon Network.

Emisja od poniedziałku do piątku o 15:20 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat