Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przebojowe misie wracają

Artykuł

Już od 1 października Panda, Grizz i Lodomir pojawią się na antenie Cartoon Network w premierowych odcinkach trzeciego sezonu „Między nami, misiami”.

Przebojowe misie
Autor: Materiały prasowe

Tym razem, jeden z braci zostanie niesłusznie posądzony o nielegalny handel dziełami sztuki, a inny będzie musiał zmierzyć się ze zorganizowaną grupą przestępczą gołębiego kartelu.

Cartoon Network zaprasza fanów przygód przebojowych braci z „Między nami, misiami” do oglądania nowych odcinków trzeciego sezonu serialu. Już od 1 października trio wyjątkowych futrzaków będzie doświadczać zabawnych wzlotów i upadków, podejmując kolejne próby nawiązywania przyjaźni
i funkcjonowania w ludzkim świecie.

Grizz nieumyślnie stanie się częścią zorganizowanej grupy przestępczej kartelu skrzydlatych chuliganów. Gang gołębi postanowi wcielić niedźwiedzia w swoje szeregi i wykorzystać jego siłę, aby włamać się do więzienia stanowego. Kiedy indziej Panda wystawi swoje autorskie dzieła sztuki na sprzedaż. Przykuje to uwagę policji konnej miasta San Francisco. Misie zrobią wszystko, co w ich mocy, by oczyścić reputacje i udowodnić swoją niewinność.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu „Między nami, misiami” będzie można oglądać od 1 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:05 na antenie Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat