Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Premiera serialu „Mush-Mush i Grzybaszki”

Artykuł

Drzewa i zarośla kryją wiele tajemnic, a pod krzewami żyje prawdziwe miasto: Grzybton. Jego mieszkańcy to kolorowe Grzybaszki – każdy z nich ma niepowtarzalny charakter i niezwykły dar!

Mush mush grzybaszki
Autor: Materiały prasowe

Nowy serial „Mush-Mush i Grzybaszki” zadebiutuje na antenie Boomeranga już 19 kwietnia o 17:00.

Od rysunku do miasteczka Grzybton

Świat „Mush-Mush i Grzybaszki” powstał dzięki Elfriede de Rooster, która stworzyła rysunek uroczej postaci grzybka i wydrukowała ją w technice 3D. Pomysł belgijskiej artystki ożywiły firmy La Cabane Productions i Thuristar – odpowiadają one za niezwykle barwną produkcję. Premiera odbędzie się w połowie kwietnia na antenie polskiego kanału dla dzieci Boomerang.

Główny bohater Mush-Mush pokaże najmłodszym widzom wszystkie zakamarki plastycznej krainy Grzybton. W jego paczce znajduje się roztropna i potrafiąca świecić Lilit, a także Chep, który chowa w rękawie niezwykłe ciekawostki. Również Mush-Mush posiada wspaniałą umiejętność: swoją stopą wyczuwa zmiany w naturze. Dzięki temu może ruszyć krainie na ratunek, zanim wydarzy się nieszczęście. Pomaga im także dojrzały Grzybniak – zna bogatą historię okolicy i posiada specjalny kij mądrości. W dodatku wszyscy muszą pamiętać o Grzdącach, najmłodszych mieszkańcach leśnej krainy, które mają tendencję do wpadają w tarapaty.
Sushi-Mushi gubi swoją łyżkę! Co jeszcze zobaczymy w telewizji?

W premierowych odcinkach Grzybaszki próbują ocalić rozpadające się Drzewko Frajdy. Z tego powodu postanawiają odnaleźć Promieniaka: jest on ostatnią osobą, która może im pomóc. Innego dnia mały Chep chce bawić się z Lilit i Mush-Mushem, ale oni są zainteresowani tylko zjeżdżaniem z wielkich liści. Wtedy bohater poznaje ryjkowca, który nie umie latać, więc… uczy go tej umiejętności. Z kolei najważniejszy kucharz w całym lesie, Sushi-Mushi, gubi swoją ulubioną łyżkę. Grzybaszki zakładają, że to koniec pysznych posiłków w miasteczku i zastępują szefa leśnej kuchni. Okazuje się jednak, że gotowanie wcale nie jest takie proste!

Premiera serialu „Mush-Mush i Grzybaszki” w poniedziałek 19 kwietnia o 17:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 17:00 na antenie Boomeranga.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat