Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Premiera na Boomerangu: „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie”

Artykuł

Nieopodal królewskiej siedziby w Windsorze znajduje się drugie, równie wielkie królestwo – to ukryta pod ziemią kraina Kretów!

Mistrz krecio krolewskie zaproszenie
Autor: Materiały prasowe

Te przyjazne stworzonka posiadają Mistyczny Podręcznik Magii i czekają na moment, w którym będą mogły zaprowadzić wymarzone przymierze z ludźmi. Księga sama wyznacza wybrańca, który ma wypełnić jej wielką misję. Właśnie wybudziła się po długim śnie i wskaże tego, komu powierzy niezwykłe zadanie. Premiera filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” w listopadzie na antenie Boomeranga!

Mistrz Krecio na co dzień jest zwykłym kretem, który podkochuje się w swojej koleżance Monie Lisze. Pewnego dnia wybiera się do ogrodów pałacu Windsor, aby zerwać różę dla swojej ukochanej. Choć skrycie marzy, że kiedyś będzie mu dane wypełnić misję Mistycznego Podręcznika Magii, to nic do tej pory nie wskazywało na to, aby księga miała się wkrótce przebudzić.

Wbrew wszystkim znakom, tajemniczy podręcznik nagle powraca do życia, a Krecia Rada ma obowiązek powołać jej reprezentanta. W trakcie ceremonii zwierzątka wyłoniły Krecia na swojego wysłannika. Tym samym odważna postać spróbuje dotrzeć na przyjęcie u samej brytyjskiej Królowej, aby doprowadzić do wyczekiwanego przez wszystkich przymierza pomiędzy ludźmi a kretami!

Na bohatera czeka wiele niespodziewanych sytuacji, będzie musiał wykazać się sprytem i odwagą na niesamowitej wyprawie – reprezentuje całe krecie królestwo! Choć na jego barkach spoczywa ogromny ciężar, dzielny Krecio nie podda się i zrobi wszystko, by osiągnąć cel swojej misji!

Premiera filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” w sobotę 28 listopada o 8:00 na antenie Boomeranga. Dodatkowa emisja w ten sam dzień o 20:00 oraz w niedzielę 29 listopada o 7:00 i 13:00.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat